Sporty?

Forum do prowadzenia gier forumowych. Posty tutaj nie są zliczane. Pamiętajcie, że regulamin obowiązuje i nie można obrażać, przeklinać, floodować, spamować itp. Po miesiącu od ostatniego postu temat jest automatycznie usuwany.

Sporty?

Postautor: Dexter_998 » 10 lis 2012, 21:21

Jak pisali koledzy wcześniej.. Lepiej popisać tu :D
To może zaczne coś od siebie: Trenuje Street Boxing w klubie "Maximus" od jakiegoś roku, a od listopada tego roku zapisałem sie jeszcze na BJJ (Brazylijskie Jiu-Jutsu) czyli walka w parterze głownie na dźwignie w znanym klubie "Octagon". Jestem pasjonatem sztuk walki i dlatego wybrałem takie sporty ;) Osiągnięcia? hmm.. Dwa razy srebrny raz złoty medal na zawodach "Semi Contact" oraz raz srebro w "Full Contact"

Proponuje żeby każdy napisał o sobie: Co trenuje, Jaki sport preferuje i czy ma w nim jakieś osiągnięcia
Dexter_998
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 666
Rejestracja: 26 wrz 2010, 13:35
Pochwały: 15

Re: Sporty?

Postautor: Paulus911 » 10 lis 2012, 22:44

No to zaczynamy :)
1.Parę lat temu grałem w klubie sportowym KS SM "Rozstaje" na Gdańsku-Zaspie ale z powodu na naukę musiałem zrezygnować :( Byłem w tym klubie napastnikiem. Zdobyliśmy razem z drużyną 2 medale brązowe oraz 4 srebne.
2.Od 3 lat trenuję samoobronę oraz Taekwondo.
3.Prawię codziennie gramy z kolesiami w piłkę nożną oraz koszykówkę.
4.Interesują mnie sztuki walki takie jak Kung Fu itp.
5.To chyba było by na tyle :)
To se ne vrati...
Awatar użytkownika
Paulus911
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1414
Rejestracja: 22 kwie 2012, 09:52
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 46

Re: Sporty?

Postautor: sebek1994 » 10 lis 2012, 23:02

Ja od 4-5 lat trenuję siatkówkę :) Co czwartek mamy udostępnioną halę, na każdym W-F'ie gramy także w siatkówkę, ogólnie jestem w reprezentacji szkoły, ale wcześniej mieliśmy własny mały klub w którym grałem byłem wtedy "Libero" mam nawet puchar za najlepszego broniącego turnieju :D Oraz puchar za zajęcie 3 miejsca w Siatkówce Plażowej :) Mam nadzieję że na tym się nie skończy zdobywanie pucharów i medali :)
sebek1994
 

Re: Sporty?

Postautor: WojteQ » 13 lis 2012, 01:28

Ja grałem kiedyś w piłkę nożną w KKS Gedania w Gdańsku. Brałem udział w wielu turniejach. Do tego drużyna szkolna. Zawsze jako bramkarz nr 1. Stabilna podpora zespołu. Niestety z trenerem się pokłóciłem na Gedanii, a szkole skończyłem...Potem coraz mniej czasu i nie ma już z kim grać no i nie gram niestety. W lato spontanicznie spotykaliśmy się na plaży ze znajomymi ratownikami i pykaliśmy w siatę. Też bardzo lubię w nią grać. Niestety znowu na przeszkodzie stanął czas no i niestety pogoda. Siatkówka i Piłka nożna to 2 spoty które uwielbiam, mimo że nie jestem wielkim kibicem. Kiedyś śledziłem każdy mecz ManU, teraz jakoś ochłonąłem, co nie zmienia faktu że nadal lubie "Czerwone diabły" :)
" Śubmeś > iśtjudi "
Awatar użytkownika
WojteQ
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 1825
Rejestracja: 19 lis 2008, 19:47
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 53


Wróć do Zabawy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron