Nowy projekt MOD'a :)

Dział przeznaczony dla autorów modów, modeli i wszelkich przeróbek.
Wszelka pomoc dot. modelowania, modów itp prosimy umieszczać w dziale nadrzędnym - "Mody"

Nowy projekt MOD'a :)

Postautor: Wafer » 08 kwie 2009, 22:52

Witam

Jako że idą wakację, a z znajomymi mamy za ten czas zrobić do szkoły grę... nie chcemy wrosnąc w komputery dlatego postawiliśmy na zrobienie jakiejś mod'yfikacji. Zaproponowałem Em4, nikt tego nie zna, ale jest duże prawdopodobieństwo ze zostaniemy przy tej grze (edytor etc.) ewentualnie Soldiers HoWWII.

Nasz skład aktualnie liczy 5 osób z czego 3 to programiści C++, 1 Programista Java i 1 Grafika 3D (ja).
Brakuje nam 2-3 osób znających się na Edytorze do Em4, ponadto w celu zaoszczędzenia czasu postaramy się nawiązać współpracę z innymi grafikami tego forum, toteż:

-Jeśli znasz podstawowe elementy obsługi Edytora do Em4 i dysponujesz wolnym czasem w lipcu to zachęcam do pozostawienia w tym temacie postu z e-mailem ew. gg.

-Jeżeli masz jakieś swoje modele 3D (a są tacy co mają ich sporo, np. Carman) również zachęcam do tego samego.

-Jeżeli umiesz programować obiekty 3D również możesz się zgłosić.

W temacie proszę o odpowiadanie tylko przez te osoby które chcą współpracować z nami, po wcześniejszym bardzo długim przemyśleniu sprawy.
Modyfikacja będzie robiona dośc oficialnie dlatego też nie bedzie w niej twórców anonimów, w twórcach będzie twoje nazwisko.

Aby uniknąc zbędnych komenarzy udzielam odp. na najczesniej zadawane pytania:

-Prawdopodobienstwo powstania modu ? ~33%, mamy 3 mozliwosci do rozpatrzenia.

-Kiedy? Prace rozpoczą sie równo z zakończeniem roku szkolnego, zakończą się jak najszybciej, jeśli pójdzie zgodnie z planem nie dłużej jak koniec lipca.

-Kto dowodzi? Dowódzcy nie ma, ewentualnie łącznik (Ja) między społecznością Forum a programistami.

-Nazwa? Hmmm, jesli cos to napewno bedzie to mod oparty na polskich jednostkach, raczej nie nazwiemy się 'PL MOD TEAM' aczkolwiek bedzie do niego bardzo podobny. Nazwe albo wybierzemy wspolnie, albo zostanie ta ktora podpisujemy sie na codzien 'UBUTEAM'.

Pozdrawiam i zachęcam do wspołpracy - jednocześnie nic nie obiecuję, narazie zbieramy informację.
8. Zabrania się używania (...) w podpisach jakichkolwiek obrazków, zwykły tekst jest wyłącznie dopuszczalny.
Awatar użytkownika
Wafer
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 122
Rejestracja: 19 maja 2006, 20:49
Lokalizacja: Czestochowa
Pochwały: 1

Postautor: RODRIGEZ » 08 kwie 2009, 23:34

Jak edytor to służę pomocą ;)
___________________________________
Największa,Najnowocześniejsza Remiza w Polsce - Bielsko-Biała.Mistrzowie Polski w Ratownictwie Medycznym PSP Bielsko - Biała
___________________________________
Awatar użytkownika
RODRIGEZ
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 996
Rejestracja: 29 maja 2008, 19:44
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 22

Postautor: mlodystraz@k » 09 kwie 2009, 10:18

Ja mam około 10 modeli. Mogę się dołączyć :) Tylko, że żaden model nie jest w 100% ukończony, ale tak w 90% :)
Awatar użytkownika
mlodystraz@k
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 355
Rejestracja: 08 sie 2007, 09:56
Lokalizacja: Rypin
Pochwały: 2

Postautor: Carman » 10 kwie 2009, 13:43

Wstępnie jestem zainteresowany choć wolałbym porobić jakieś nowe modele na zamówienie żeby się nie pokrywały.
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76

Postautor: mseifer » 10 kwie 2009, 14:16

A nie lepiej będzie połączyć siły tych 2 ekip i wspólnie zrobić Full Polski Mod. Naprawdę warto.
PKK - Platforma Komunikacyjna Krakowa
Wszystko o KM w Krakowie - problemy, pomysły i dyskusje w przyjaznym gronie.
Awatar użytkownika
mseifer
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 609
Rejestracja: 17 cze 2006, 12:46
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 12

Postautor: RODRIGEZ » 10 kwie 2009, 15:01

Tylko czy Morhpeus zgodzi się wysłać to co ma do WAFERA ?
___________________________________
Największa,Najnowocześniejsza Remiza w Polsce - Bielsko-Biała.Mistrzowie Polski w Ratownictwie Medycznym PSP Bielsko - Biała
___________________________________
Awatar użytkownika
RODRIGEZ
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 996
Rejestracja: 29 maja 2008, 19:44
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 22

Postautor: Siedemset Mylffon » 10 kwie 2009, 16:01

mseifer pisze:A nie lepiej będzie połączyć siły tych 2 ekip i wspólnie zrobić Full Polski Mod. Naprawdę warto.

popieram.

gdyby się zgrało więcej osób chętnych do roboty i tych, które potrafią coś ciekawego zrobić to mogłoby powstać coś o czym by było głośno, a działając osobno pewnie nie obeszło by sę bez wzajemnych uszczypliwości, jakiś pomówień, zrobiłaby się ciężka atmosfera i nic by nie powstało. łącząc siły można osiągnąć więcej.
Siedemset Mylffon
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 294
Rejestracja: 04 lip 2006, 18:42
Pochwały: 2

Postautor: Wafer » 10 kwie 2009, 18:35

mseifer pisze:A nie lepiej będzie połączyć siły tych 2 ekip i wspólnie zrobić Full Polski Mod. Naprawdę warto.


Dwoch ekip? Dawno tu nie zaglądałem a nie mam kontaktu z Morphem i nic nie wiem, jesli ktoś coś już ma to z chęcią się dołączymy, głownie pod kierunkiem programowania ;)
8. Zabrania się używania (...) w podpisach jakichkolwiek obrazków, zwykły tekst jest wyłącznie dopuszczalny.
Awatar użytkownika
Wafer
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 122
Rejestracja: 19 maja 2006, 20:49
Lokalizacja: Czestochowa
Pochwały: 1

Postautor: Carman » 10 kwie 2009, 19:12

Jak dacie sobie radę ze skryptami w Emergency to powiem tyle, że z nieba nam spadliście. Tylko musicie się zdecydować czy robimy 1 czy 2 mody.
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76

Postautor: mseifer » 10 kwie 2009, 19:12

Jest już bardzo dużo modeli które robili Carman, 91grom91, Morph, mseifer i inni. Brakuje nam właśnie programistów do robienia skryptów. Potrzebne są skypty m.in.:
1. dla namiotu Renault Kerax SCRchem do odkażania,
2. dla windy z tyłu Renault Kerax SCRchem,
3. na zuraw do SCRt
4. zuraw i holownik do SCRd
5. na woz kontenerowy
6. na przyczepe
7. na maszt oswietleniowy

Te skrypty przyszły mi i 91grom91 najszybciej do głowy. Ale pewnie jest ich więcej.
PKK - Platforma Komunikacyjna Krakowa
Wszystko o KM w Krakowie - problemy, pomysły i dyskusje w przyjaznym gronie.
Awatar użytkownika
mseifer
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 609
Rejestracja: 17 cze 2006, 12:46
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 12

Postautor: szron » 10 kwie 2009, 19:55

Aż miło patrzeć że znajduje się ekipa która może coś zdziałać!

Go Go <jaka tam nazwa będzie> team! 8)
Katowice JRG 2
Awatar użytkownika
szron
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 309
Rejestracja: 30 mar 2008, 10:28
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 7

Postautor: bionyx » 10 kwie 2009, 20:48

a jak bedzie sie mod nazywac??
http://bion-town.myminicity.com
Wbijac
http://bion-town.myminicity.com/ind

http://bion-town.myminicity.com/tra
Sekai ni Itamio
Awatar użytkownika
bionyx
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 246
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:10

Postautor: Wafer » 10 kwie 2009, 21:32

bionyx pisze:a jak bedzie sie mod nazywac??



Czy to wazne? Jeszcze nawet nie wiadomo czy powstanie, nie wiadomo czy damy rade z skryptami, narazie jest tylko pomysł... i prosze was, nie chwalcie dnia przed zachodem słońca, narazie jestesmy na etapie zbierania info, chęci, czasu, doświadczenia, teamu - i niech na tym pozostanie ;)
8. Zabrania się używania (...) w podpisach jakichkolwiek obrazków, zwykły tekst jest wyłącznie dopuszczalny.
Awatar użytkownika
Wafer
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 122
Rejestracja: 19 maja 2006, 20:49
Lokalizacja: Czestochowa
Pochwały: 1

Postautor: KrajeS » 12 kwie 2009, 15:01

Będzie jak ze wszystkim.Zacznie się wielkimi ambicjami a skończy na niczym konkretnym.Do wielkiej pomocy pozgłaszają się modelerzy których tymczasowy dobytek to kilka kanciatych dziurawych "modeli" i oczywiście grzeho specjalista od przywłaszczania sobie czyjejś pracy.Nie licząc tego że skrypterzy zostaną zasypani propozycjami najróżniejszych i najdurniejszych pomysłów.

Wafer na twoim miejscu zebrałbym najlepszych modelerów z forum,obgada l całą sprawę na spokojnie w ekipie i wziął się poważnie do pracy a tak to bedziesz miał sporo osób ale jak przyjdzie coś zrobić konkretnego to na nikogo nie będziesz mógł się zdać


@DOWN
Nie pisze że jestem najlepszy ale na pewno zdolniejszy od ciebie<a jeśli w to nie wierzysz możemy się w każdej chwili przekonać>.Co midlum nagle znalazłeś nowe powołanie obrońcę uciśnionych? zacznij patrzeć na świat realnie.wafer szuka osób obeznanych z zmodem i edytorem a nie bandy dzieciaków z głową pełną szalonych pomysłów jednak z brakiem zdolności
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2009, 17:21 przez KrajeS, łącznie zmieniany 1 raz
Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli mi w plecy
Za to że tu z piwem stoje

Pan władza jest uprzejmy
Pan władza ma pistolet
Może strzeli im w plecy
Za to że stoją z gibonem
Awatar użytkownika
KrajeS
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1225
Rejestracja: 08 maja 2007, 21:29
Pochwały: 6

Postautor: Midlum » 12 kwie 2009, 16:04

KrajeS a co ty myślisz że twoje modele to były lepsze? Uważasz się za modelera super polskich klasyków, a nie modelowałeś lepiej niż inni. Piszesz aby wafer zebrał najlepszych, heh każdy się liczy. Każdy ma prawo coś zaproponować. Ty to jesteś zadufany w sobie, tylko byś krytykował. Najlepiej weź wogóle się nie odzywaj, zamknij się w swoim chamskim świecie, ogólnie zmień najlepiej forum. Ktoś chce cos zrobić a ty gasisz pomysły i nadzieje innych. I wiesz co są świeta, życzę ci aby pod nickiem było napisane: Ostrzeżeń: 5/5 i będzie spokój.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2009, 16:10 przez Midlum, łącznie zmieniany 2 razy
Prace nad poradnikiem do Winterberga wstrzymane. Postęp: Ok. 35%

Największa i najnowocześniejsza wraz z najlepszym poligonem JRG/SP w Polsce - CS PSP Częstochowa
Awatar użytkownika
Midlum
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 731
Rejestracja: 18 kwie 2008, 00:44
Lokalizacja: Częstochowa
Pochwały: 19

Następna

Wróć do Autorskie mody, modele i przeróbki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości