Brzostek MOD (Dębica-MOD)

Dział przeznaczony dla autorów modów, modeli i wszelkich przeróbek.
Wszelka pomoc dot. modelowania, modów itp prosimy umieszczać w dziale nadrzędnym - "Mody"

Re: Brzostek MOD (Dębica-MOD)

Postautor: Ungreez » 05 maja 2013, 19:23

Koniecznie zrób nowy zderzak, bo ten to jest wręcz śmieszny.
Awatar użytkownika
Ungreez
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 300
Rejestracja: 22 maja 2012, 19:12
Lokalizacja: Zagorzyn
Pochwały: 8

Re: Brzostek MOD (Dębica-MOD)

Postautor: PolMed » 06 maja 2013, 02:27

Ungreez pisze:Koniecznie zrób nowy zderzak, bo ten to jest wręcz śmieszny.


śmieszny to Ty jestes -,-' czasem moglibyscie zwyczajnie docenic ludzkie starania, prace, dzieła a nie tylko narzekacie narzekacie i NARZEKACIE....! zrób swój, lepszy zderzak (i nie [cenzura że nie umiesz) to pogadamy. a jak nie umiesz to sie nie wypowiadaj. nie wiesz ile trzeba pracy, czasu i chęci włożyć w taki "smieszny zderzak" . i nie kieruje tego do Ciebie tylko ale do każdego którym najdrobniejsze [cenzura] nie pasuje. Chcecie wiedzieć co to znaczy stworzyć model? sami się za to weźcie. Dębica, jak dla mnie model spoko. trzymaj tak dalej :)


edit: moge dostać warna bana itp. nie obchodzi mnie to. wyrazilem swoje zdanie i tyle. wkurza mnie juz takie bezsensowne [cenzura] wszystkich wielkich znawców świata....

Ocenzurowałem przekleństwa. Trochę mniej agresji następnym razem.
Wojtek
Student Uniwersytetu Medycznego w Lublinie - Ratownictwo Medyczne - I rok

Mój temat z przeróbkami: viewtopic.php?f=17&t=6104
Awatar użytkownika
PolMed
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2012, 18:21
Lokalizacja: Radom/Lublin
Pochwały: 5

Re: Brzostek MOD (Dębica-MOD)

Postautor: firechef99 » 06 maja 2013, 14:03

PolMed pisze:
Ungreez pisze:Koniecznie zrób nowy zderzak, bo ten to jest wręcz śmieszny.


śmieszny to Ty jestes -,-' czasem moglibyscie zwyczajnie docenic ludzkie starania, prace, dzieła a nie tylko narzekacie narzekacie i NARZEKACIE....! zrób swój, lepszy zderzak (i nie [cenzura że nie umiesz) to pogadamy. a jak nie umiesz to sie nie wypowiadaj. nie wiesz ile trzeba pracy, czasu i chęci włożyć w taki "smieszny zderzak" . i nie kieruje tego do Ciebie tylko ale do każdego którym najdrobniejsze [cenzura] nie pasuje. Chcecie wiedzieć co to znaczy stworzyć model? sami się za to weźcie. Dębica, jak dla mnie model spoko. trzymaj tak dalej :)


edit: moge dostać warna bana itp. nie obchodzi mnie to. wyrazilem swoje zdanie i tyle. wkurza mnie juz takie bezsensowne [cenzura] wszystkich wielkich znawców świata....

Ocenzurowałem przekleństwa. Trochę mniej agresji następnym razem.
Wojtek


Zrobił. :)
http://img853.imageshack.us/img853/8189 ... 024822.png
firechef99
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1111
Rejestracja: 19 wrz 2010, 20:14
Pochwały: 57

Re: Brzostek MOD (Dębica-MOD)

Postautor: Ungreez » 06 maja 2013, 15:46

Polmed weź się ogarnij. Pomijając fakt, iż zrobiłem ten zderzak, to mam prawo do wyrażenia własnego zdania. Ten zderzak jest od keraxa i w ogóle nie pasuje do Midluma. Nie mam pojęcia o co Ci chodzi, po prostu powiedziałem, żeby zrobił nowy, a Ty na mnie naskakujesz. Reszta modelu mi się podoba. Radzę Ci więcej rozumu następnym razem.
Awatar użytkownika
Ungreez
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 300
Rejestracja: 22 maja 2012, 19:12
Lokalizacja: Zagorzyn
Pochwały: 8

Re: Brzostek MOD (Dębica-MOD)

Postautor: gagar » 06 maja 2013, 18:51

Ungreez pisze:Polmed weź się ogarnij. Pomijając fakt, iż zrobiłem ten zderzak, to mam prawo do wyrażenia własnego zdania. Ten zderzak jest od keraxa i w ogóle nie pasuje do Midluma. Nie mam pojęcia o co Ci chodzi, po prostu powiedziałem, żeby zrobił nowy, a Ty na mnie naskakujesz. Reszta modelu mi się podoba. Radzę Ci więcej rozumu następnym razem.

Przecież zderzak nowego midluma i keraxa to prawie to samo.. oba robiłem ja i wiem co robiłem
Obrazek
Polak jak se chce to se kurde potrafi.
gagar
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 2345
Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:48
Lokalizacja: Nowogard
Pochwały: 95

Re: Brzostek MOD (Dębica-MOD)

Postautor: COMMANDER » 06 maja 2013, 19:15

Zderzak nowego Midluma, Starego Midluma i Starego Keraxa to to samo. W Nowym Keraxie jedynie ma tą dolną część.
Żywa Legenda Tego Forum
Awatar użytkownika
COMMANDER
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 3208
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:47
Lokalizacja: BIELSKO-BIAŁA
Pochwały: 135

Re: Brzostek MOD (Dębica-MOD)

Postautor: Ungreez » 06 maja 2013, 20:01

A jednak na Keraxie ten zderzak pasuje, a na Midlumie wygląda głupio. Czymś tam się te zderzaki różnią...
Grzeho w starym Midlumie zderzak był trochę inny. Ten nowszy jest po liftingu.
Awatar użytkownika
Ungreez
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 300
Rejestracja: 22 maja 2012, 19:12
Lokalizacja: Zagorzyn
Pochwały: 8

Poprzednia

Wróć do Autorskie mody, modele i przeróbki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron