Olsztyn MOD

Dział przeznaczony dla autorów modów, modeli i wszelkich przeróbek.
Wszelka pomoc dot. modelowania, modów itp prosimy umieszczać w dziale nadrzędnym - "Mody"

Olsztyn MOD

Postautor: Zdzislaff » 11 cze 2011, 17:36

Witam , szukam pomocy oraz współpracowników którzy pomogą zrobić mod dotyczący Olsztyna . Głównie chodzi o straże , mozna było by opracować ulice na podstawie planu miasta . Mój nr. gg. 22150195.
Zdzislaff
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 4
Rejestracja: 07 sie 2010, 12:30

Re: Olsztyn MOD

Postautor: MTirek » 11 cze 2011, 17:51

Kurcze ludziska.Historia lubi się powtarzać.Co wy z tym macie?Rozumiem każdy z was chce mieć mod własnego miasta.Teraz co się wejdzie na forum to tylko ''Warszawa MOD''.Wiem tu tylko kolega Zdzislaff chce tylko wozy strażackie.Z tym dużego problemu nie ma.Jeśli chcesz tylko wozy strażackie to jeśli umiesz porób skiny.Jak wpisałem w znaną dla niektórych stronę ze zdjęciami wozów strażackich ''Olsztyn'' zobaczyłem wozy takie jak np.Mercedes Atego,Daily.Te wozy w PL-MOD-zie są.Volvo będzie w wersji v1.0.Po za tym przy tym jest dużo roboty.Widziałem też ,że w Olsztynie jest chyba Star 266.Napisałem w temacie Commandera o wykonanie takiego Star-a.No ,ale decyzja zależy od ciebie.

Pozdrawiam:
-MTirek
MTirek
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 82
Rejestracja: 16 lut 2011, 09:26

Re: Olsztyn MOD

Postautor: WojteQ » 11 cze 2011, 17:54

Ja tutaj skopiuje moją kewstie z poprzedniego tematu.

"...Weź pod uwagę tez fakt ze sama mapę robi się koło miecha i to niedokładnie.. Trzeba naprawdę wiele czasu i wysiłku żeby coś wystrugać. Proponowałbym zacząć pierw od przeróbek żeby poznać cały system i budowę gry..."
" Śubmeś > iśtjudi "
Awatar użytkownika
WojteQ
Starszy brygadier
Starszy brygadier
 
Posty: 1825
Rejestracja: 19 lis 2008, 19:47
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 53

Re: Olsztyn MOD

Postautor: MTirek » 11 cze 2011, 18:18

My to chyba WojteQ-u będziemy we dwóch odpowiadać w takich tematach :)
MTirek
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 82
Rejestracja: 16 lut 2011, 09:26

Re: Olsztyn MOD

Postautor: Daniel112&998 » 11 cze 2011, 18:25

A co do kolegi Zdzislaff to mówię ci nawet nie masz co zaczynać ;p Oczywiście nie zabraniam ci ale ja jako modeler i ogólny do wszystkiego ;p do Dębicy MOD'u wiem ile to czasu schodzi naprawdę ogrooom jeden model to dla mnie około 1-2 tyg. Do tego mapa(już taka dobra) 2-3 miesiące.
Masz pytania w sprawie modelu ? PISZ / PW !!
Daniel112&998
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 677
Rejestracja: 30 sie 2010, 10:32
Pochwały: 23

Re: Olsztyn MOD

Postautor: HatorEM » 11 cze 2011, 19:13

Zdzislaff pisze:Witam , szukam pomocy oraz współpracowników którzy pomogą zrobić mod dotyczący Olsztyna . Głównie chodzi o straże , mozna było by opracować ulice na podstawie planu miasta . Mój nr. gg. 22150195.


Może należałoby zacząć wypowiedź od tego, co samemu się w tej kwestii potrafi. Nikt nie będzie poświęcać swego czasu, na spełnianie zachcianek tzw. Kierownika Zamieszania. "zróbcie mi moda z wozami z Olsztyna" - Tak to w tej chwili wygląda. 8)
Awatar użytkownika
HatorEM
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1380
Rejestracja: 11 kwie 2009, 21:47
Lokalizacja: Karton Mod :D
Pochwały: 48

Re: Olsztyn MOD

Postautor: redkamil » 11 cze 2011, 22:51

Mati i po co zaczynasz kolejny niepotrzebny temat ;)

chcesz cos zdzialac to poprostu se sklec cos a nie juz 3 raz ktos pisze o modzie jakiegos miasta ;)

napisz do mnie na gg ;p
Awatar użytkownika
redkamil
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 49
Rejestracja: 04 kwie 2011, 20:13
Lokalizacja: Jonkowo / Olsztyn


Wróć do Autorskie mody, modele i przeróbki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron