Rudy529 Modele Przeróbki

Dział przeznaczony dla autorów modów, modeli i wszelkich przeróbek.
Wszelka pomoc dot. modelowania, modów itp prosimy umieszczać w dziale nadrzędnym - "Mody"

Rudy529 Modele Przeróbki

Postautor: Rudy529 » 13 lut 2015, 13:03

Witajcie. Wiele razy kończyłem przygodę z Em 4 ale to chyba jest uzależnienie i ciężko z tym skończyć. Już nie robię mapek na zlecenie ale najzwyczajniej w świecie się bawię :)

Od tygodnia tworzę mapkę w wolnej chwili która jak to ktoś odkrył, troszeczkę opiera się o Warszawę, dokładniej okolice Szpitala Praskiego , Aleja Solidarności,Park Praski ( tam się urodziłem i wychowałem ) i tak mając w pamięci tamtą okolicę zacząłem coś tworzyć. Zrobiłem też parę modeli budynków, obiektów i to też pokaże, robiłem również przeróbkę tekstur personelu. Sporo moich przeróbek jest dostępna bądź była dostępna do ściągnięcia ale linki powygasały, postaram się znowu skleić paczkę i wrzucić.

Pierw pokaże pewną część mapki którą robię już 15 godzin :)
Obrazek


Autorzy oraz użyte Modyfikacje:
JRG Wołomin - Rudy529 ( pomoc PolMed'a przy eksporcie do zmoda i do Em 4)
Flaga - Rudy529
A dodatkowo Kolbuszowa Mod, Krosno Mod, Piecki Mod Full, PL Mod 1.0, Dorf Modification
Awatar użytkownika
Rudy529
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2028
Rejestracja: 02 lip 2009, 17:36
Lokalizacja: Marki
Pochwały: 94

Re: Rudy529 Modele Przeróbki

Postautor: gagar » 13 lut 2015, 15:11

Jedyne co mogę doradzić to na elewację i dach budynków staraj się dorobić jakieś foto texty bo te wyglądają rażąco ;/
PS Czemu do bazy ratowniczej jest zakaz wjazdu? Ewentualnie niżej powinno być nie dotyczy pojazdów ratowniczych.
Polak jak se chce to se kurde potrafi.
gagar
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 2345
Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:48
Lokalizacja: Nowogard
Pochwały: 95

Re: Rudy529 Modele Przeróbki

Postautor: Rudy529 » 13 lut 2015, 22:32

Tak wyszło ale wciąż kombinuję :) jest zakaz wjazdu ale tabliczki nie ma bo nikt nie zrobił jeszcze, obecnie zastanawiam się nad zastąpieniem jej czymś innym, też zakazem ale z tabliczką tak by móc dopisać kogo nie dotyczy zakaz ;)
Awatar użytkownika
Rudy529
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 2028
Rejestracja: 02 lip 2009, 17:36
Lokalizacja: Marki
Pochwały: 94


Wróć do Autorskie mody, modele i przeróbki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron