misja 18 lądowiec

Są tu spisane wszystkie solucje znajdujące się na stronie do Emergency 2

misja 18 lądowiec

Postautor: ricon » 03 maja 2008, 20:12

wyślij z bazy:
1 armatke wodnom z 1 strażakiem
1 wóz techniczny

Na początku misji są jednistki:karetka,straż,policja,pomoc drogowa.
Zaznacz policjantów, idź nimi na środek takiego pola oznaczonego żółto-czarnom barierkom.Wydaj im polecenie oczysczenia terenu z gapiów.Odsuń ich jak najdalej.Jedż armatką obok tłumów ludzi.( jak będzie cie stać wyślij jeszcze jedną armatke). spadnie sterowiec. zacznij gasić pozary jednostkami straży wspomagaj się samolotami.będzie wóz strazacki jedź nim obok benzynowni gaś pożar.wozem technicznym jedź obok spalonego sterowca. z armatki wodnej wysiądź strazakiem weź niem nożyce z wozó technicznego rozetnij kabine sterowca i wyjmij z niego ludzi.wsadź ich do karetki i jedź do szpotala. strażakiem idź do małego sterowca.odczeb go od lin misja powinna się skończyć [/list]
ricon
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 13
Rejestracja: 01 maja 2008, 17:29

Postautor: McMac » 03 maja 2008, 22:05

Łamiesz punkt 2. regulaminu forum. Zaraportowałbym, ale obawiam się, że Radek wiele tu nie poradzi.
Lista userów, którzy mnie bardzo wkurzyli: Jur11, misiorek87, Krycha17, Oskarritos, kotek24, Fire998, kewin001, max, Kaczuszka123, grota112, ponti66, roland, lbala18...
Chcesz się dopisać?
"Nie szukajcie a nie znajdziecie"
Awatar użytkownika
McMac
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 662
Rejestracja: 11 maja 2006, 16:58
Lokalizacja: znienacka
Pochwały: 6

Postautor: marksman » 03 maja 2008, 22:54

Co to jest lądowiec, benzynownia, odczeb i wozó techniczny?

PS. Gdzie sterowiec spadnie wiadomo od pierwszej sekundy, że spadnie też, że odsunąć... jak dla mnie to w te misji problem polega na odpowiednim wykorzystaniu kasy (a samoloty to nie najoszczędniejszy sposób na jej wydwanie).

Rozwaliło mnie też "wsadź ich (ludzi) do karetki i jedź do szpitala" oraz "zacznij gasić pozary jednostkami straży wspomagaj się samolotami.będzie wóz strazacki (...)" - no chyba trudno się karetką albo policją gasi.
marksman
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 71
Rejestracja: 13 kwie 2008, 13:47

Postautor: milosz55 » 04 maja 2008, 21:00

Wszystko fajnie w tych solucjach i poradach . Ale grałem już w 1 i 3 czesc i doszedlem w 2 czesci az tutaj , wiec ( nie chwalac sie ) nie jestem cieniasem w ta gre , mimo to mam DUZYYYYYYYY problem z ta misja .
Na poczatku mam 5 tys kasy , co starcza na 1 armatke za 3 tys i ewentualnie 1 lekki woz lub woz techniczny jak piszecie ...
Wiec woz ciezki stawiam przy stacji benzynowej - tylko ze ona pali sie az z obu stron , a ten woz do najszybszych nie nalezy , wiec zanim zdarze cos zrobic jest po ptakach .
Ustawilem wiec ciezki przy stacji z tej strony od malego sterowca , ciezki ( ktory jest na wyposazeniu misji - nie trzeba kupowac - postawilem po lewej stronie stacji i gasze pozar docierajacy so stacji z tej strony .
Lekki woz ustawilem przy kiosku , gaszac tam pozar i przesuwam go okresowo tuz przy wiezy kontroli lotow . Gasze pozary samolotem ( raz na palacy sie sterowiec , raz na kioski ) , wyprowadziłem wczsniej 2 gosci z wiezy kontroli lotow , jeszcze przed katastrofa !
Gdy sterowiec zapalil sie , wezwalem 4 armatki ( te opancerzone , lepsze od ciezkich wozow strazackich , ale wolniejsze ) .
Miotam sie , gasze pozary jak opisalem wczesniej , ale gdy armatki dojada i skieruje je na lotnisko sterowca to zawsze dostaje komunikat ( OGIEN sie rozprzestrzenil , ogien poza kontrola i koniec misji - NIEUDANEJ !

CO ROBIE NIE TAK?????????????????????????
moze mam zamocowac drazki zabrane przez lawete ? ale ktos pisal ze szkoda na to czasu ,
Brakuje mi wozu by gasil pozar sterowca po stronie lewej , blisko kokpitu , gdzie sa ludzie w sterowcu , moze o to chodzi?

Prosze o pomoc - bez kodow , bo nie dzialaja - plyta oryginalna z KŚ sprzed X lat.
Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi
milosz55
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 10
Rejestracja: 29 mar 2008, 16:07


Wróć do Solucje - Em 2

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron