Misja 20 - Superekspres uderza w most! - by Ernest-11

Są tu spisane wszystkie solucje znajdujące się na stronie do Emergency 2

Misja 20 - Superekspres uderza w most! - by Ernest-11

Postautor: Radek_1 » 03 wrz 2005, 20:21

Misja 20 - Superekspres uderza w most!


Wyposażenie:
Wóz transmisyjny, lekki wóz gaśniczy, sprzętowy z trzema strażakami, wóz z motorówką, dźwig, ewentualnie samochód i jednostka K9, 4 terenowe szpitale i 6 pielęgniarzy oraz radiowóz z policjantem i psychologiem.

Wykonanie:
Wozy rozstawiamy dość dużej odległości od zwałowiska aby było miejsce na urywający się kawał mostu i jeden wagon, jednym strażakiem wyłączamy trakcję nad torami i zamykamy śluzę(2 skrzynki przy rzece jedna obok mostu i drogi druga przy śluzie), wozem gaśniczym gasimy palący się wagon po ugaszeniu odsyłamy go, wyładowujemy motorówkę 2 strażakami bierzemy nożyce hydrauliczne i wsiadamy do motorówki, płyniemy do tego wagonu w wodzie wysiadamy i wyłamujemy 4 okna po środku wagonu i wyciągamy 2 ofiary, jak najszybciej teraz znosimy poszkodowanych do autobusów pamiętając, że 2 z nich jest z lewej strony mostu, Wysiadamy psychologiem i rozmawiamy nim z ludźmi a potem policjantem za pomocą polecenia barykada rozganiamy, pakujemy do radiowozu razem z psychologiem i wysyłamy do bazy, na to miejsce wysyłamy dźwig i ściągamy najpierw mały kawałek mostu i jeden wagon i wysyłamy go do bazy, trzecim strażakiem też bierzemy nożyce hydrauliczne i najpierw otwieramy ten wagon, w którym widać tył ko dach i każemy mu odłożyć sprzęt i wejść do tej powstałej dziury, strażak wynosi z niego kilka ofiar i szybko je odsyłamy, motorówką przybijamy do brzegu i wysiadamy z niej ładujemy i odsyłamy do bazy, 2 rannych noszami zanosimy do szpitala teraz wszystkimi strażakami otwieramy po kolei wszystkie dostępne okna w wagonach oprócz tych krańcowych co jeszcze same stoją, rannych do szpitala, musi ich być ok 32 w 4 autobusach, strażaków pakujemy do wozu i też odsyłamy, sprawdzamy czy wóz z łodzią nie stoi na parkingu przy drodze wyjazdowej z mapy (to ta pierwsza w poprzek w prawo od tej co sę nią wjeżdżało) jeśli zdążymy to wysyłamy do bazy transmisyjny bo powinien być 100% koniec.



Solucje napisał: Ernest-11
Ostatnio zmieniony 02 sie 2006, 12:01 przez Radek_1, łącznie zmieniany 2 razy
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: _maroko.nine.one » 29 lis 2005, 23:31

Zdaje się pomyłka w temacie, to misja chyba 20 czy 21, z pociągiem udeżającym w most, nie w dworzec :wink: .

ps
Jak poprawisz błąd, to usuń mój post odrazu.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: jacon » 01 sie 2006, 14:12

dzieki wielkie poztaram sie wykorzystać te porady.Dam znac jak mi poszło.
jacon
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2006, 17:50
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: Ernest-11 » 02 sie 2006, 08:49

Pomyłka pomyłką (ludzka rzecz) ale po kiego mieszacie na forum moja solucją zwłaszcza, że na podstronie z solucjami mam napisane DOBRZE (sprawdźce se i nie mieszajcie nowym) PSIO KREW!!!
Jak macie ochotę pograć po południu w multi pisczcie na gg 10662909 abo mail ernest-11@o2.pl
Ernest-11
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 132
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:29
Lokalizacja: Witosław
Pochwały: 2


Wróć do Solucje - Em 2

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron