Misja 22 Wiosenna powódź

Są tu spisane wszystkie solucje znajdujące się na stronie do Emergency 2

Misja 22 Wiosenna powódź

Postautor: Kacperowski11 » 28 sty 2017, 11:33

Na miejscu zdarzenia mamy (w sektorze w który wyleje się woda):
2 strażaków
F102
F110 (2)

Wyślij:
F110 (3)
F304 z 2 policjantami

Przed zalaniem (30 minut):
Wpakuj strażaków do F102 i pojedź na posesję reaktora.Dwoma F110 załataj wały wokół elektrowni za pomocą worków z piaskiem.Trzema F110 na południu zatkaj wały (warto sprawdzić sobie na mapce jak ma to wyglądać). Wyląduj na południu F304 i wysiądź jednym policjantem i zamknij wszystkie śluzy.Wtedy przystąp szybko do ewakuacji F304 każdy lot na 3 cywili i wysadzaj ich obok reaktora (Możliwe że nie zdążysz). Jak masz obawy że nie zdążysz najlepiej tego nie rób,zostaw ich w spokoju.Jak starczy ci czasu (Około 7 minut) możesz przetransportować 8 beczek na posesję reaktora.Na większą ilość nie starczy czasu a twoje jednostki muszą znajdować za śluzą ok.półtora minuty przed czasem. Zrób sobie seva.Nie zapomnij zamknąć śluzę przy reaktorze policjantem.

Po zalaniu:
Wyślij:
F117 (3)
F204 (2) o ile zostawiłeś cywilów

Wyślij transportery z bazy,wyładuj motorówki i wyłów beczki.Jak zostawiłeś cywilów,wyślij z bazy jeszcze jeden F117 i dwa F204.Do motorówki zmieści się 1 beczka i transportuj beczki na brzeg.Cywilów bierz też na brzeg sprawdź ich stan zdrowia i przetransportuj ich do szpitala.

Po wylewie pamiętaj!:Zmienia się wjazd na mapę.
Przed opublikowaniem solucji na jakiejkolwiek stronie, poproś mnie o zgodę, inaczej miły pan w mundurze nie będzie zadowolony :)
Kacperowski11
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 48
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:09
Lokalizacja: Sanoczek
Pochwały: 1

Re: Misja 22 Wiosenna powódź

Postautor: malw » 23 kwie 2018, 11:15

oj długo tej misji nie mogłem przejść,
walczyłem ze soba czy tu wejść, ale ciekawość mnie żrzerała ,
dzieki za podpowiedzi
malw
Strażak
Strażak
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2018, 10:54


Wróć do Solucje - Em 2

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość