czy chcielibyście wideosolucje

Wypowiadajcie się tutaj na temat strony.

czy chiałbyś aby na stronie był dział videosolucje?

tak
43
96%
nie
2
4%
 
Liczba głosów : 45

Postautor: simon99pl » 12 cze 2008, 13:50

Wideosolucja do misji nr.1 już jest oto link:
http://pl.youtube.com/watch?v=1RkQxsKP9-4

Piszcie co zmieniać i jak wam się podoba. Misje będe robił po kolei. :)

PS Sorry ze post pod postem, ale inaczej nikt by nie zwrócił uwagi. :)
Pasja moim życiem !!!

W wolnych chwilach tworze filmy.
Jak coś to pisać na GG: 9000169
Chętnie pomogę :)

http://www.strazpozarnakalisz.xt.pl - Serdecznie zapraszam do oglądania
Awatar użytkownika
simon99pl
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 271
Rejestracja: 24 maja 2008, 08:20
Lokalizacja: Kalisz
Pochwały: 4

Postautor: Dawideas » 12 cze 2008, 14:19

"podloncz" i "zwiezieni" mnie dobiło... po za tym mogłeś użyć lepszej czcionki a nie jakiejś krzywej. No, ale czas na dobrą opinię, cieszę się, że ktoś zobowiązał się do robienia videosolucji.
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29

Postautor: simon99pl » 12 cze 2008, 14:25

Sorry za te błedy ale było już późno, a co do czcionki zostanie ona zmieniona przy następnej solucji. Rozumiem, że ma być po prostu bardziej zwyczajna?
Pasja moim życiem !!!

W wolnych chwilach tworze filmy.
Jak coś to pisać na GG: 9000169
Chętnie pomogę :)

http://www.strazpozarnakalisz.xt.pl - Serdecznie zapraszam do oglądania
Awatar użytkownika
simon99pl
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 271
Rejestracja: 24 maja 2008, 08:20
Lokalizacja: Kalisz
Pochwały: 4

Postautor: Zari » 12 cze 2008, 14:48

simon99pl pisze:Sorry za te błedy ale było już późno

tak było ciemno i zamiast 'a' nacisnąłeś przypadkiem 'o','n'; super wytłumaczenie...
popraw błędy('nie' z przymiotnikami piszemy łącznie), a tak oprócz tego to fajnie wyszło...
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104

Postautor: simon99pl » 12 cze 2008, 15:21

Sorry jeszcze raz za te błedy :oops: Ta wideosolucja nie bedzie już poprawiana, ale obiecuje że w nastepnej takie błedy już sie nie pojawia. :)
Pasja moim życiem !!!

W wolnych chwilach tworze filmy.
Jak coś to pisać na GG: 9000169
Chętnie pomogę :)

http://www.strazpozarnakalisz.xt.pl - Serdecznie zapraszam do oglądania
Awatar użytkownika
simon99pl
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 271
Rejestracja: 24 maja 2008, 08:20
Lokalizacja: Kalisz
Pochwały: 4

Postautor: pogromca_ognia » 12 cze 2008, 16:00

jedna uwaga jesli moge powiedziec filmik jest calkiem zrozumialy ale lepiej jakby nie bylo tych napisow na czarnym tle tylko "na filmie" chyba wiesz o co mi chodzi??
emergency 4 mi nie chodzi a emergency 3 chodzi chociaz opiera sie na tym samym silniku graficznym i jak tu nie byc tolerancyjnym dla WINDOWSA?!
pogromca_ognia
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 409
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:12
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 6

Postautor: simon99pl » 12 cze 2008, 16:10

Tak wiem, ale nie każdy program ma takową opcje a jeśli ma opis nie zawsze jest wyraźny. Postaram się coś wymyśleć.
Pasja moim życiem !!!

W wolnych chwilach tworze filmy.
Jak coś to pisać na GG: 9000169
Chętnie pomogę :)

http://www.strazpozarnakalisz.xt.pl - Serdecznie zapraszam do oglądania
Awatar użytkownika
simon99pl
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 271
Rejestracja: 24 maja 2008, 08:20
Lokalizacja: Kalisz
Pochwały: 4

Postautor: pogromca_ognia » 12 cze 2008, 17:58

Dawideas pisze:"podloncz" i "zwiezieni" mnie dobiło... po za tym mogłeś użyć lepszej czcionki a nie jakiejś krzywej. No, ale czas na dobrą opinię, cieszę się, że ktoś zobowiązał się do robienia videosolucji.


przestan sie czepiac i tak zrobil cos czego ty pewnie nie chcialbys sie dotknac a jak taki cwany jestes to zrob lepsza i wtedy bedziem oceniac
emergency 4 mi nie chodzi a emergency 3 chodzi chociaz opiera sie na tym samym silniku graficznym i jak tu nie byc tolerancyjnym dla WINDOWSA?!
pogromca_ognia
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 409
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:12
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 6

Postautor: Carman » 12 cze 2008, 18:04

pogromca_ognia: Forum jest od tego żeby dyskutować. Na przykład mój temat z modelami stworzyłem specjalnie w tym celu aby inni je oceniali i dawali rady co w nich poprawić. Myśle, że simon99pl też dąży do tego żeby jego solucje były jak najlepsze.
A tak właściwie to rzucasz się na Zariego, który podał bardzo słuszną według mnie uwagę, a sam też przecież krytykujesz:
pogromca_ognia pisze:jedna uwaga jesli moge powiedziec filmik jest calkiem zrozumialy ale lepiej jakby nie bylo tych napisow na czarnym tle tylko "na filmie" chyba wiesz o co mi chodzi??
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76

Postautor: Dawideas » 12 cze 2008, 18:26

pogromca_ognia pisze:przestan sie czepiac i tak zrobil cos czego ty pewnie nie chcialbys sie dotknac a jak taki cwany jestes to zrob lepsza i wtedy bedziem oceniac


Takie teksty brane są przeze mnie jako obrazę, nie liczyłem na to, że ktoś będzie komentował mój post kiedy miał skomentować produkt kogoś innego. Carman niestety ma rację, krytyka pomaga twórcom poprawić dostrzeżone błędy, przecież gracze wiedzą najlepiej.
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29

Postautor: pogromca_ognia » 12 cze 2008, 19:19

tak ale mi chodzi o filmik a nie o gramatyke co to lekcja polskiego jest??

a po za tym chcialem zrobic wlasna solucje ale fraps nie przewidzial rozdzielczosci mojego kompa (ponad 1600x 1200 czy jakos tam) i wlasnie mam problem co do robienia takiego typu solucji a po sa tym simon sprobuj zrobic tak ze jeszcze przed twoja misja POWINNO byc intro tej misji i bedzie git i tak bardzo duzy plus ze uzyles polskiej wersji em 4 a dla tych co chca robic wideosolucje daje porady jaK jie robic:

1. wideosolucje robimy na "podstawce" czyli nie korzystamy z modów
2.filmik robimy i opisujemy SZCZEGÓŁOWO to co wykonujemy w grze
3.opisy czynnościo nie wwalamy jako tzw slajd tylko od razu na filmie

zapraszam wiec do tworzenia
emergency 4 mi nie chodzi a emergency 3 chodzi chociaz opiera sie na tym samym silniku graficznym i jak tu nie byc tolerancyjnym dla WINDOWSA?!
pogromca_ognia
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 409
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:12
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 6

Postautor: Zari » 12 cze 2008, 20:20

Dawideas pisze:przestan sie czepiac i tak zrobil cos czego ty pewnie nie chcialbys sie dotknac a jak taki cwany jestes to zrob lepsza i wtedy bedziem oceniac

gwarantuję, że wolę jak inni wygarniają wszelkie błędy niż tylko zachwalają, takie posty mają jakiś sens a posty typu "super", "11/10" po prostu nic nie wnoszą do tematów, wymieniając błędy twórca wie co należy poprawić i na co później zwracać uwagę, a jak robi się coś z założeniem, że to jest najlepsze i nikt się do tego nie może w żaden sposób przyczepić jest podejściem bezsensownym i wtedy taka praca nie ma sensu

tak ale mi chodzi o filmik a nie o gramatyke co to lekcja polskiego jest??

a co, napisy nie są częścią filmiku??
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104

Postautor: pogromca_ognia » 13 cze 2008, 05:59

ale każdy może sie domyślić o co chodzi i nie zawracajcie mu głowy błachostkami
emergency 4 mi nie chodzi a emergency 3 chodzi chociaz opiera sie na tym samym silniku graficznym i jak tu nie byc tolerancyjnym dla WINDOWSA?!
pogromca_ognia
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 409
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:12
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 6

Postautor: Carman » 13 cze 2008, 08:40

To nie są błahostki. Jak widzę jakieś rażące błędy ortograficzne to moje pierwsze skojarzenie - nieprofesjonalizm. Nie chce tu nalatywać na simona99pl, bo wiem że się stara, ale warto żeby zwrócił na to uwagę następnym razem.
Takie tłumaczenie, że Fraps nie obsługuje Twojej rozdzielczości jest śmieszne. Przecież rozdzielczość ekranu w grze można na tę chwilę zmienić. Poza tym są jeszcze inne programy. I nie nalatuj na mnie, że się nie znam, bo nie robię takich rzeczy. No cóż może i tak, ale mam inne zajęcia. simon99pl robi to wystarczająco dobrze, więc nie jest to konieczne.
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76

Postautor: Dawideas » 13 cze 2008, 12:44

Sam robię filmiki i wiem, że fraps działa w wysokich roździelczościach a nawet niskich, sęk w tym, że drastycznie spadają "klatki" - FPS podczas nagrywania, no i niekiedy ciężko jest nacisnąć w dobrym momencie kolejny start, żeby nagrać kawałek po kawałku (30 sekund...)
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29

PoprzedniaNastępna

Wróć do Strona

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron