czy chcielibyście wideosolucje

Wypowiadajcie się tutaj na temat strony.

czy chiałbyś aby na stronie był dział videosolucje?

tak
43
96%
nie
2
4%
 
Liczba głosów : 45

Postautor: pogromca_ognia » 13 cze 2008, 17:29

tak probowalem frapsem nagrywaC TO KAWALEK OBRAZU JEZS Z GRY A KAWALEK Z PULPITU OD WINDOWSA TO CHYBA NIE OSLUGUJE
emergency 4 mi nie chodzi a emergency 3 chodzi chociaz opiera sie na tym samym silniku graficznym i jak tu nie byc tolerancyjnym dla WINDOWSA?!
pogromca_ognia
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 409
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:12
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 6

Postautor: simon99pl » 13 cze 2008, 18:15

Panowie spokojnie nie ma się co kłócić, postaram się zrobić wszystkie wideosolucje więc narazie nie ma sobie wytykać, że ktoś nie robi czy coś. A co do błędów, jestem dyslketykiem i nie zawsze jest mi łatwo więc zdarzają mi się błedy, ale bede sprawdza każda wideosolucje po kilka razy by wszystko było dobrze. Przewiduje, że misja druga powinna być w środe lub czwartek.
Pasja moim życiem !!!

W wolnych chwilach tworze filmy.
Jak coś to pisać na GG: 9000169
Chętnie pomogę :)

http://www.strazpozarnakalisz.xt.pl - Serdecznie zapraszam do oglądania
Awatar użytkownika
simon99pl
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 271
Rejestracja: 24 maja 2008, 08:20
Lokalizacja: Kalisz
Pochwały: 4

Postautor: pogromca_ognia » 14 cze 2008, 09:19

Carman pisze:To nie są błahostki. Jak widzę jakieś rażące błędy ortograficzne to moje pierwsze skojarzenie - nieprofesjonalizm. Nie chce tu nalatywać na simona99pl, bo wiem że się stara, ale warto żeby zwrócił na to uwagę następnym razem.
Takie tłumaczenie, że Fraps nie obsługuje Twojej rozdzielczości jest śmieszne. Przecież rozdzielczość ekranu w grze można na tę chwilę zmienić. Poza tym są jeszcze inne programy. I nie nalatuj na mnie, że się nie znam, bo nie robię takich rzeczy. No cóż może i tak, ale mam inne zajęcia. simon99pl robi to wystarczająco dobrze, więc nie jest to konieczne.
wlasnie nieprofesjonalizm a kilka postow dalej napisał że jest dyslektykiem czyli już go przekreślasz w robieniu solucji bo dyslektycy często robią błedy i jak zauważyles np. na egzaminach egzaminatorzy NIE ZWRACAJA UWAGI NA BŁEDY ORTOGRAFICZNE I GRAMATYCZNE wiec temat błedow zamykam w przeciwnym razie bedzie raport do admina

Edit by bercik:

administracja forum obserwuje ... i ma do Ciebie prosbe abys troche sie uspokoil ... krytyka byla konstruktywna (nie bylo to zadne czepialstwo)

tematu ortografi nie zamyka wytlumaczenie "dysklekcja" (bo wskazane zostaly konkretne bledy i mozna by je poprawic - dyslekcja w tym nie przeszkadza) a raczej wypowiedz simon99pl stwierdzajaca ze poprawiac nie bedzie
emergency 4 mi nie chodzi a emergency 3 chodzi chociaz opiera sie na tym samym silniku graficznym i jak tu nie byc tolerancyjnym dla WINDOWSA?!
pogromca_ognia
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 409
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:12
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 6

Postautor: Carman » 14 cze 2008, 14:09

Może przeczytaj wszystko dokładnie, bo widzę, że nie rozumiesz o co mi chodzi. Żeby Ci ułatwić zacytuje:

Carman pisze:Jak widzę jakieś rażące błędy ortograficzne to moje pierwsze skojarzenie - nieprofesjonalizm.

Rozumiesz wyrażenie PIERWSZE SKOJARZENIE? Dopiero później przyznał, że jest dyslektykiem.
Nie chcę kłótni na forum, ale widzę, że Tobie nie da się wytknąć błędu. Zastosuje więc sprawdzone i najlepsze rozwiązanie (pewnie większość zrozumie o co mi chodzi) i zakończę wątek ze wskazaniem na Twoją wygraną.
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76

Postautor: pogromca_ognia » 15 cze 2008, 21:09

ja mam po rodzinie ze ludzie ktorzy czepna sie h******a mnie wk******ą wiec pewnie admin walnie mi za to bana ale co tam i jeszcze co do solucji w wejsciu do solucji ma byc wykorzystane intro emerency (intro emergency wwalone w intro solucji ) nastepnie to co pisalem wczesniej i KAZDA SOLUCJA MA TAK SIE ZACZYNac
emergency 4 mi nie chodzi a emergency 3 chodzi chociaz opiera sie na tym samym silniku graficznym i jak tu nie byc tolerancyjnym dla WINDOWSA?!
pogromca_ognia
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 409
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:12
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 6

Postautor: Dawideas » 15 cze 2008, 21:28

Szczególnie, że komuś zależy na tym intro, gdyby tak było to byłby sens nakręcania tego i wrzucania kolejnych 20 sekund do filmiku. Chodzi chyba o to jak przejść. Chyba osoba która doszła do tej misji wie jak intro wygląda.
Wobec problemów podchodź zawsze z zimną krwią, wszystko da się rozwiązać poświęcając temu uwagę i chwilę rozwagi.
Szukaj - by ułatwić sobie i innym życie, dopiero gdy uznacie, że to daremne. Poproście o pomoc.
Dawideas
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 981
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:14
Lokalizacja: Mikołów
Pochwały: 29

Postautor: pogromca_ognia » 15 cze 2008, 21:40

ale solucja musi przecie jakos wygladac
emergency 4 mi nie chodzi a emergency 3 chodzi chociaz opiera sie na tym samym silniku graficznym i jak tu nie byc tolerancyjnym dla WINDOWSA?!
pogromca_ognia
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 409
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:12
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 6

Postautor: bercik » 16 cze 2008, 21:55

@pogromca_ognia
prosilem abys sie uspokoil troche ... przypominam ze autor videosolucji napisal ze NIE BEDZIE jej poprawial i to jego prywatna decyzja i chyba nalezy ja uszanowac ...

atakujesz innych za zwrocenie uwagi a sam sie czepiasz tego ze powinno zaczynac sie od intro - IMHO po co? a pozatym moze to byc problematyczne w swietle prawa autorskiego
"God, root, what is difference?"

Zapraszam do odwiedzenia mojego serwisu WWW poświęconego szeroko rozumianej "komputerologii" - http://www.opcode.eu.org/ - tam również więcej informacji o mnie.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Postautor: KeeRIeS » 17 cze 2008, 17:01

Ja mogę pomóc z niektórymi misjami, jak coś to proszę o kontakt na gg 12551592.
KeeRIeS
 

Postautor: pogromca_ognia » 18 cze 2008, 10:32

zaczalem temat i nie moge w nim pisac bo co napisze to ktos mi z regulaminem wyjezdza albo z prawem no co to ma byc tu jest wieksza klotnia niz z pl modem - najpierw za bledy ortograficZne a teraz za prawa autorskie co ma piernik do wiatraka skoro tak to pierwsza solucja powinna byc wywalona z youtuba (przeciez jest muza z gry) a po za tym po co robic wideosolucje tylko do emergency 4 do pozostalych tez mozna tylko linki przesylac mi na moje gg 7758993 (wazniejsze uwagi uwzglednie na forum) inne -wiadomo

a co do innych emergency napisalem solucje do em 3 wiec jesli ktos zechce prosze pisac na gg
p.s jestem w trakcie tworzenia solucji do 3 misji prawdopodobnie ukarze sie jutro
emergency 4 mi nie chodzi a emergency 3 chodzi chociaz opiera sie na tym samym silniku graficznym i jak tu nie byc tolerancyjnym dla WINDOWSA?!
pogromca_ognia
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 409
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:12
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 6

Postautor: pogromca_ognia » 19 cze 2008, 08:41

no i gotowe solucja do 3 misji jest gotowa http://pl.youtube.com/watch?v=bZLTuFQOE9o
Ostatnio zmieniony 20 cze 2008, 19:55 przez pogromca_ognia, łącznie zmieniany 2 razy
emergency 4 mi nie chodzi a emergency 3 chodzi chociaz opiera sie na tym samym silniku graficznym i jak tu nie byc tolerancyjnym dla WINDOWSA?!
pogromca_ognia
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 409
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:12
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 6

Postautor: Zari » 19 cze 2008, 11:03

dezorganizujący jest podwójny kursor, trochę sporo zbędnych ruchów kamerą, które też dezorganizują, i oprócz wpadki z różnicą czasową między tekstem o zmianie czasu i faktyczną zmianą czasu nic złego nie widzę

a i sam z sobą prowadziłeś konsultacje merytoryczne?? :lol:
emerytowany MODELER
Awatar użytkownika
Zari
Starszy kapitan
Starszy kapitan
 
Posty: 2143
Rejestracja: 04 lut 2006, 14:42
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Pochwały: 104

Postautor: pogromca_ognia » 19 cze 2008, 11:14

tak walnalem zeby jakies zakonczenie bylo a podwojny kursor to wina bledu programu jak widac bylo to byla wersja testowa wiec taki blad mogl sie zdarzyc
emergency 4 mi nie chodzi a emergency 3 chodzi chociaz opiera sie na tym samym silniku graficznym i jak tu nie byc tolerancyjnym dla WINDOWSA?!
pogromca_ognia
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 409
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:12
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 6

Postautor: Carman » 19 cze 2008, 11:54

Ogólnie to całkiem nieźle. Moim zdaniem jednak można by spróbować skrócić film przez wstawianie tylko najważniejszych ruchów. Mam na myśli, że nie trzeba pokazywać całej drogi jak strzelcy prowadzą gangsterów do busa. Wystarczy pozostawić napis i wszyscy bedą wiedzieć o co chodzi.
Awatar użytkownika
Carman
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 2041
Rejestracja: 18 paź 2006, 15:31
Lokalizacja: Kozy k. Bielska-Białej
Ostrzeżenia: -1
Pochwały: 76

Postautor: pogromca_ognia » 19 cze 2008, 11:58

moze na filmiku to nie wyglada ale ten film sklada sie z 46 sekwencji i tak niektore z nich zostaly skrocone albo w ogole usuniete np filmik zaczynal sie od pulpitu a konczyl na "czy chcesz zakonczyc gre?" i pewnie zaraz ktos zada mi pytanie dlaczego tak duzo tych kawalkow otoz program nie nagral filmu w calosci tylko nagral w kawalkach-tez sie temu dziwilem :shock:
emergency 4 mi nie chodzi a emergency 3 chodzi chociaz opiera sie na tym samym silniku graficznym i jak tu nie byc tolerancyjnym dla WINDOWSA?!
pogromca_ognia
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 409
Rejestracja: 06 mar 2008, 09:12
Lokalizacja: Ciechanów
Pochwały: 6

PoprzedniaNastępna

Wróć do Strona

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości