PYXIS, stronka startowa emergency.gry-online.pl

Wypowiadajcie się tutaj na temat strony.

PYXIS, stronka startowa emergency.gry-online.pl

Postautor: tomalapt » 27 gru 2013, 00:42

Witam serdecznie,
nie jestem jakimś wybitnym znawcą, krytykiem ani recenzentem. ;p

Chciałbym zwrócić drobną uwagę/radę. Staram się czasem odwiedzać stronkę startową z "newsami", mimo nowej moim zdaniem lepszej odsłony graficznej ten portal traci...

Posty publikowane przez redaktora Pyxis są mówiąc ładnie "mało profesjonalne". Główne "wypisy" zniechęcają odbiorcę do dalszego czytania artykułu. Proszę nie zrozumieć mnie źle, nie mam zastrzeżeń do treści merytorycznej lecz do kwestii estetycznej. Czy strona główna to miejsce na dodawanie masy uśmieszków, potrójnych wykrzykników, przerobionych logotypów zagranicznych koncernów?


Jeśli kogoś uraziłem, sorry. 8)

ps. Skoro Radek wstawił elegancki wpis z życzeniami, na "grzyba" publikowany jest kolejny.
tomalapt
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 110
Rejestracja: 14 gru 2009, 19:31
Pochwały: 1

Re: PYXIS, stronka startowa emergency.gry-online.pl

Postautor: Diggle » 27 gru 2013, 00:45

I wygląda jakby strona była o komiksie a nie o serii EM.
Diggle
Ogniomistrz
Ogniomistrz
 
Posty: 69
Rejestracja: 20 lis 2013, 14:53
Pochwały: 4

Re: PYXIS, stronka startowa emergency.gry-online.pl

Postautor: Radek_1 » 27 gru 2013, 16:15

O ile drugie życzenia faktycznie może i są niepotrzebne, o tyle sam komiks jest dobrą inicjatywą. Aktualnie w świecie Emergency nie dzieje się specjalnie dużo, dlatego newsy z komiksem nie "spychają" tych ważnych o Emergency.

Czy strona główna to miejsce na dodawanie masy uśmieszków, potrójnych wykrzykników, przerobionych logotypów zagranicznych koncernów

Nie przesadzajmy :) Logotyp cocacoli i ciężarówka oświetlona w edytorze do Emergency 4 jest fajnym pomysłem, a masy uśmieszków i wykrzykników nie widzę.

Co mi teraz przyszło do głowy, to to aby przeznaczyć osobną część strony głównej dla komiksu, gdzie pojawiałyby się nowe odcinki, tj. jeden news z aktualnym odcinkiem, wtedy pozostałe newsy nie byłyby spychane przez kolejne odcinki komiksu.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Re: PYXIS, stronka startowa emergency.gry-online.pl

Postautor: Pyxis » 01 sty 2014, 21:59

Ja uważam, że jeżeli ma się do mnie zastrzeżenia, warto napisać do mnie wpierw osobiście, to nie boli. Nie musicie chłopaki uciekać w otwarte skargi, by mi coś przekazać.

1) Emotikony - mają dawać pozytywny i serdeczny stosunek do czytającego. Myślę, że to bardziej zachęca do odwiedzania strony, gdy widz wie, że jest na niej lubiany. Tak przynajmniej uważam, że lepiej wprowadzać trochę koloru niż same suche treści. Ja też staram się podtrzymać stronę przy życiu, oprócz okazywania serdeczności, praca nad komiksem mojej jakości to naprawdę ciężka rzecz. Nie wiesz nawet, ile zajmuje zrobienie jednego odcinka.

2) Czemu strona zdaje się być bardziej o komiksie? Najwidoczniej dlatego, że tylko ja nad czymś widocznym pracuję. Ja dodaję swoje produkcje, a inni niezbyt, i to nie moja wina, że brakuje wieści z innych tematów, a moje aktualizacje są znaczącą większością tego, co się dzieje na stronie. Więc to zażalenie nie powinno znaleźć się w tym temacie, który dotyczy mnie. To, że nikt inny nic nie udostępnia nie będzie mnie w żaden sposób ograniczać.

3) Życzenia z marką "Coca cola" zamieściłem dlatego, że w rzeczywistości w edytorze Emergency nie ma nic bardziej świątecznego od tej ciężarówki. Specjalnie ściągałem moda, by zrobić kiedyś dla Was ten obrazek z życzeniami i by fajnie wyglądał - i mimo to zamiast nawet zwykłego "nawzajem" dostaję burę, że wrzucam coś "na grzyba", po kimś. Po raz kolejny - to, że Radek zamieścił swoje życzenia, nie zabrania mi zamieścić swoich. Ja też mam prawo pożyczyć czytelnikom Wesołych Świąt. Mają prawo wiedzieć, że dla mnie też oni się liczą.

@Tomalapt - szkoda, że bulwersują Cię moje aktualizacje. Nigdy nie próbowałem stworzyć takiego zdania u żadnego z odwiedzających. Chciałbym tylko żebyś wiedział, że strona wygląda jak wygląda z innego powodu, niż uważasz.
Może po przeczytaniu i zrozumieniu mnie zmienisz zdanie. Szczęśliwego Nowego Roku!
www.pustamiska.pl - pomóż :)
http://emergency.gry-online.pl/forum/viewtopic.php?f=14&t=4419&start=420 - już jest odcinek 3x04!
http://www.4shared.com/folder/zV-Pl6vx/Pyxis_Productions.html - Wszystkie komiksy do ściągnięcia!
Awatar użytkownika
Pyxis
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 560
Rejestracja: 21 maja 2010, 18:43
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 11

Re: PYXIS, stronka startowa emergency.gry-online.pl

Postautor: Paulus911 » 04 sty 2014, 13:21

Mi tam się pomysł Pyxis'a z życzeniami w postaci zdjęcia i ciężarówką Coca-Coli bardzo się spodobał.
Były to takie "inne" życzenia ;)
To se ne vrati...
Awatar użytkownika
Paulus911
Aspirant sztabowy
Aspirant sztabowy
 
Posty: 1414
Rejestracja: 22 kwie 2012, 09:52
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 46

Re: PYXIS, stronka startowa emergency.gry-online.pl

Postautor: konzo » 07 sty 2014, 22:49

Ludzie, [cenzura] mnie. PRzepraszam administracje za słownictwo ale nie wyrabiam. Rok temu wielkie darcie mordy ze na stronie głownej nic sie nie zmienia. Teraz macie zajebisty komix i juz nie pasuje. NO [cenzura] emergency nie rozwija sie szybko i nic nowego czesto sie nie pojawia macie urozmaicenie ciekawym i tematycznym komixem. Pyxis złozył nam zyczenia w stylu EM4-ŹLE
GG: 12587018 :D.

"Iść tam skąd wszyscy uciekają"
Awatar użytkownika
konzo
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 206
Rejestracja: 03 cze 2011, 21:25
Lokalizacja: Polska
Pochwały: 8

Re: PYXIS, stronka startowa emergency.gry-online.pl

Postautor: tomalapt » 08 sty 2014, 20:29

Pyxis pisze:Ja uważam, że jeżeli ma się do mnie zastrzeżenia, warto napisać do mnie wpierw osobiście, to nie boli. Nie musicie chłopaki uciekać w otwarte skargi, by mi coś przekazać.

1) Emotikony - mają dawać pozytywny i serdeczny stosunek do czytającego. Myślę, że to bardziej zachęca do odwiedzania strony, gdy widz wie, że jest na niej lubiany. Tak przynajmniej uważam, że lepiej wprowadzać trochę koloru niż same suche treści. Ja też staram się podtrzymać stronę przy życiu, oprócz okazywania serdeczności, praca nad komiksem mojej jakości to naprawdę ciężka rzecz. Nie wiesz nawet, ile zajmuje zrobienie jednego odcinka.

2) Czemu strona zdaje się być bardziej o komiksie? Najwidoczniej dlatego, że tylko ja nad czymś widocznym pracuję. Ja dodaję swoje produkcje, a inni niezbyt, i to nie moja wina, że brakuje wieści z innych tematów, a moje aktualizacje są znaczącą większością tego, co się dzieje na stronie. Więc to zażalenie nie powinno znaleźć się w tym temacie, który dotyczy mnie. To, że nikt inny nic nie udostępnia nie będzie mnie w żaden sposób ograniczać.

3) Życzenia z marką "Coca cola" zamieściłem dlatego, że w rzeczywistości w edytorze Emergency nie ma nic bardziej świątecznego od tej ciężarówki. Specjalnie ściągałem moda, by zrobić kiedyś dla Was ten obrazek z życzeniami i by fajnie wyglądał - i mimo to zamiast nawet zwykłego "nawzajem" dostaję burę, że wrzucam coś "na grzyba", po kimś. Po raz kolejny - to, że Radek zamieścił swoje życzenia, nie zabrania mi zamieścić swoich. Ja też mam prawo pożyczyć czytelnikom Wesołych Świąt. Mają prawo wiedzieć, że dla mnie też oni się liczą.

@Tomalapt - szkoda, że bulwersują Cię moje aktualizacje. Nigdy nie próbowałem stworzyć takiego zdania u żadnego z odwiedzających. Chciałbym tylko żebyś wiedział, że strona wygląda jak wygląda z innego powodu, niż uważasz.
Może po przeczytaniu i zrozumieniu mnie zmienisz zdanie. Szczęśliwego Nowego Roku!


To ty raczej zrozumiałeś mnie źle. Nie miałem zamiaru sprawić tobie żadnej przykrości. Napisałem zwyczajnie post w dziale "Strona - Wypowiadajcie się tutaj na temat strony.". Zarzuciłem swoją opinię na temat twoich postów w miejscu do tego przeznaczonym. Każdy ma prawo wyrażania własnego zdania, szczególnie na forum, formułując przy tym kulturalne wypowiedzi Mr. konzo. xd

Twoje komiksy są moim zdaniem świetne, drażni mnie zwyczajnie sposób ich publikowania. Powodzenia w dalszych pracach! :wink:
tomalapt
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 110
Rejestracja: 14 gru 2009, 19:31
Pochwały: 1

Re: PYXIS, stronka startowa emergency.gry-online.pl

Postautor: konzo » 08 sty 2014, 22:15

Ogólnie mam tydzień zły. W poniedzialek mialem przykrą sytuacje a w szkole tez mam nie za ciekawie z matma. Pyxis to fajny ziomek i mnie ponisło zbyt :D
GG: 12587018 :D.

"Iść tam skąd wszyscy uciekają"
Awatar użytkownika
konzo
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 206
Rejestracja: 03 cze 2011, 21:25
Lokalizacja: Polska
Pochwały: 8

Re: PYXIS, stronka startowa emergency.gry-online.pl

Postautor: Pyxis » 16 sty 2014, 23:50

Ale to, gdzie zamieszczany jest komiks zależy nie ode mnie. Ja korzystam jedynie z tego, do czego dostęp daje mi admin, a w momencie
wstawiania go na stronę żadnego innego działu jak newsy główne nie było i dalej nie ma, więc jest to jedyny możliwy na stronie sposób jego zamieszczania.
Popularność mojego komiksu jest i tak wystarczająco mała, by jeszcze mu szkodzić zabierając go z głównej strony. Chyba, że administracja ma jakiś inny dobry
pomysł, który zadowoli wszystkich.
www.pustamiska.pl - pomóż :)
http://emergency.gry-online.pl/forum/viewtopic.php?f=14&t=4419&start=420 - już jest odcinek 3x04!
http://www.4shared.com/folder/zV-Pl6vx/Pyxis_Productions.html - Wszystkie komiksy do ściągnięcia!
Awatar użytkownika
Pyxis
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 560
Rejestracja: 21 maja 2010, 18:43
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 11

Re: PYXIS, stronka startowa emergency.gry-online.pl

Postautor: woprowiec » 17 sty 2014, 00:10

Tomek, poczekaj niebawem ruszymy z projektem ;)
Kontakt: GG:38182658
Czy sie stoi czy sie leży, zawsze tlenu sie należy
Awatar użytkownika
woprowiec
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 316
Rejestracja: 29 cze 2012, 21:11
Lokalizacja: iława
Pochwały: 9

Re: PYXIS, stronka startowa emergency.gry-online.pl

Postautor: Radek_1 » 22 lut 2014, 18:41

Zgodnie z sugestiami, od dziś newsy z Emergency nie będą mieszane z komiksem. Na stronie głównej będzie jeden news dot. najnowszego odcinka komiksu. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie będzie optymalne dla wszystkich :)
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29


Wróć do Strona

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron