A może by tak...

Wypowiadajcie się tutaj na temat strony.

Postautor: slave99 » 16 wrz 2006, 18:26

Brakujące informacje to chyba tylko solucje i niektóre opisy pojazdów/sprzętów których do dziś nie wiem do czego slużą


nie ma np. obrazka z gasnica w dziale o em4 i opisu materaca w dziale o em3 - nie wierze zebys nie wiedzial do czego on sluzy :) ponadto mozna rozszerzyc opisy jednostek, pojazdow i sprzetu.

Grafika jest jaka jest, nie chce mi sie zmieniać, nie wiem dlaczego niby nie pasuje do Emergency - ma być czerwona jak ogień, bez sensu.


kremowy kolor raczej nie pasuje do emergency - tam raczej wszystko jest niebieskie :)

Chodzi głównie o informacje, a nie o szate graficzną.


ktorych jest brak :P przeciez mozna np. dodac newsa o emergency 4 deluxe, skoro na forum juz jest napisane PO POLSKU co w zestawie sie znajdzie a takze najnowsze doniesienia na temat polskie premiery. szata graficzna jest jaka jest, rozumiem, ze nie kazdy umie bawic sie z grafika, ale chociaz kolory pozmieniac albo wstawic loga z kazdej czesci gry zamiast napisu.

Co jest nieprzejrzystego w stronie? Menu po lewej stronie, linki po kolei podane w kategoriach. Wszystko ładnie podane jak na tacy.


poukladane jest, ale nieczytelne. jak juz pisalem emergency 4 przesunalbym na sama gore. czcionka tez jest nienajlepsza a podkreslenie kazdego napisu jeszcze pogarsza sytuacje i w dodatku ten sam monotonny kolor. zobacz np. na ta strone: http://www.simy.pl/ fanem simsow nie jestem, ale tam jest wszystko bardzo czytelne i wiadomo co gdzie jest.

Strona działa wolno ponieważ ostatnio federacja gier online wolno działa, niezależne ode mnie.


u mnie strona w miare szybko sie laduje, ale dluzej niz inne strony. ale ja mam lacze dsl 2 Mb :P odkad pamietam strona zawsze wolno sie ladowala, zwlaszcza kiedy mialem jeszcze modem a to bylo w czasach prehistorycznych :P

Kod staram się optymalizować w taki sposób jaki umiem najlepiej.


zawsze mozna poprosic kogos o pomoc i to nie tylko w tej kwestii. nie wierze, zeby sposrod prawie 400 zarejestrowanych uzytkownikow nikt nie znal sie na html'u.

Co mam pisać w newsach, niemieckiego nie umiem Razz Nie chcę podawać błędnych lub niepewnych informacji.


rozumiem, ale informacje takie jak np. wydanie wersji deluxe mozna napisac. na pewno juz o tym slyszales a najczesciej wystarczy tylko pozbierac informacje z forum i posklejac w newsa. tutaj takze mozna poprosic kogos o pomoc kogos kto juz pare rzeczy zrobil (nie bede tu pisal o kogo chodzi ale powinienes sie domyslic) :)

Współpracy z Topware.pl nie nawiąże - próbowałem kilkukrotnie.


zawsze mozna sprobowac jeszcze raz :) a i telefon do topware z przedstawieniem sie "jestem administratorem najwiekszej polskiej strony o serii emergency odwiedzonej juz prawie 400 000 razy" powinno im rozwiazac jezyki i potraktowac Cie powaznie.

Nowy banner? Z tym się zgodze, ale nie mam obecnie pomysłu i czasu na bawienie się tym Rolling Eyes


juz ktos na forum oferowal pomoc. albo mozna przylepic ogloszenie lub zorganizowac mini konkurs.

mam nadzieje, ze nie zostane zlinczowany :) po prostu chce, zeby strona sie rozwijala a troche krytyki "z zewnatrz" chyba nie zaszkodzi.

pozdrawiam,
slave99
Ostatnio zmieniony 15 paź 2006, 10:41 przez slave99, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
slave99
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 284
Rejestracja: 19 mar 2005, 09:47
Lokalizacja: Wadowice / Kraków
Pochwały: 4

Postautor: Radek_1 » 16 wrz 2006, 18:47

Broń Boże - nie zostaniesz zlinczowany. To jest własnie subiektywna krytyka, która nie obraża twórców strony. Pisanie "strona jest do dupy" nic nie da. Zdecydowanie wole sposób jaki Ty wybrałeś ;)

Niebieska storna bardziej pasuje? A to dlaczego? Bo Emergency 4 jest niebieskie? Za to Emergency 3 było kremowe :P
Obrazka z gaśnicą nie ma w Em4 bo w plikach gry jej nie było :) Jeżeli znalazłeś takowy możesz mi podesłać. Opisy również możesz poszerzyć. Napisałem to co uważałem za stosowne, być może coś pominąłem - jestem tylko człowiekiem. Czekam na Twoje sugestie. Materac? Nie mam bladego pojęcia do czego on w emergency 2, 3 i 4 służy, ani razu mi się nie przydał :P Logo - zajmuję się dość "profesionalnie" logami na strony, koszulki ostatnio, zrobię jak będzie czas. Szata graficzna to kwestia gustu. Być może masz rację z kolorem linków w menu pomyślę nad tym. Kiedyś strona się ładowała bardzo długo, bo była napisana w sposób nadzwyczaj chaotyczny. Teraz może też jest w taki sposób, ale jak już pisałem wcześniej staram się opytmalizować kod, nabieram wciąż doświadczenia w tworzeniu stron. Usuwam zbędne linijki kodu, wdrażam css, powoli ale do przodu :) Z telefonem do Topware.pl nie pomyślałem, aczkolwiek ja jestem osobą nieśmiała, ale zobaczymy. W związku z newsami podejmę stosowne kroki.
Master
Of
Discussion

Prosimy używać przycisku do raportowania postów - to ułatwi pracę moderatorom i oszczędzi nie potrzebnych kłótni.
Awatar użytkownika
Radek_1
Generał brygadier
Generał brygadier
 
Posty: 1440
Rejestracja: 07 lis 2003, 23:42
Lokalizacja: Bełchatów
Pochwały: 29

Postautor: slave99 » 16 wrz 2006, 18:55

materac? ludzie z okien moga na niego skoczyc :)
na forum ostatnio pojawilo sie troche informacji, mozna tez dodac recenzje. strony internetowe zmieniaja sie tak, zeby prezentowac najnowsza czesc gry, wiec wyglad powinien byc dostosowany pod emergency 4 :D

PS w jakim wieku jestes?
Awatar użytkownika
slave99
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 284
Rejestracja: 19 mar 2005, 09:47
Lokalizacja: Wadowice / Kraków
Pochwały: 4

Poprzednia

Wróć do Strona

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron