Poszukuje filmu edukacyjnego ze szkoły podstawowej

Po prostu... można gadać o wszystkim

Poszukuje filmu edukacyjnego ze szkoły podstawowej

Postautor: daniel2505 » 27 lip 2013, 18:20

Witam mam nie typową prośbę szukam filmiku który był puszczany w szkole podstawowej na lekcjach biologi lub przyrody.
Pytanie kieruje do rocznika od 80 do 90 do tych co chodzili do szkoły podstawowej w latach 90.
Od razu proszę żeby nie było głupich komentarzy.
Film był animowany i było o tym skąd się biorą dzieci. tytuł chyba skąd się wiozłem skąd jestem.
Pamiętam 4 sceny dzieciak się pyta skąd jestem i narrator odpowiada mama kupuje mnie w sklepie i jest pokazana góra dzieciaków ustawiona jak puszki.
Potem jest druga scena w wannie para się kąpie jest tam gumowa kaczka i objaśnia różnice w budowie kobiety i mężczyzny a z pary spływa powoli piana
trzecia jest w łóżku i para się całuje potem nakrywa się kołdrą a na tej kołdrze są kotki i się przytulają
czwarta scena jest na basenie jak plemniki płyną a komórka jajowa czeka na drugim brzegu.
W było sobie życie też jest objaśnione. Szukam to dla brata który ma dziecko i jak zada ciężkie pytanie skąd się wziął to chciałby mieć ten filmik.
Jeszcze raz proszę nie komentować w głupi sposób.
Zawsze uzyskiwałem pomoc na tym forum i liczę na nią
Za pomoc
Dziękuje
Spolszczenie do Emergency 4 Deluxe
Spolszczenie do Los Angeles Mod 2.0
Spolszczenie do Winterberg 6.0
Spolszczenie do Emergency 2012
Spolszczenie do Emergency 2013 w trakcie :)
Współpraca z zespołem tłumaczy :)
Awatar użytkownika
daniel2505
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 980
Rejestracja: 30 paź 2006, 01:49
Lokalizacja: Grudziądz
Pochwały: 55

Wróć do O wszystkim

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron