My Albo nikt !

Po prostu... można gadać o wszystkim

My Albo nikt !

Postautor: PSP Durham » 29 lip 2014, 07:43

Witam mam na imnie Łukasz mam 22 lata chciałbym dołaczyc do Wojska Polskiego nie wazne jaka kategoria chciałbym dołączyc do Ukrainsich Zołnierzy gdzie musze sie zgłosic ? mieszkam w Anglii od 7 lat Ukraina jest Polakim Sojusznikiem nie lubie Rosyjskich seperatystów jak moge dołonczyc do Polskiej armi albo do Ukrainskiej ? chce pomoc temu narodowi nie wazne za jaka cene nie nawidze ruksich to co oni wyprawiaja to sa smiechy ! czy ktos moze mi powiedziec jak sie dostac to Wojska Polskiego albo Ukrainskiego ?
Ostatnio zmieniony 29 lip 2014, 18:10 przez PSP Durham, łącznie zmieniany 1 raz
Lech Kaczyński Has Been Left The Party.
Awatar użytkownika
PSP Durham
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 636
Rejestracja: 17 sty 2009, 15:34
Lokalizacja: POLSKA - Malbork - Anglia - Durham
Pochwały: 9

Re: My Albo nikt !

Postautor: jejfan1 » 29 lip 2014, 09:02

Śmiech to co się właśnie dzieje w tym wariatkowie. To jest normalna wojna, wiem bo mieszkam przy granicy z Ukr (13 km). Do tej ich gwardii narodowej biorą dzieci od 12 roku życia, i wysyłają na front. Ale jeśli chcesz walczyć, to wystarczy że podasz DOLARY nie HRYWNY ,to za pewnie będziesz w ich armii. Ale pamiętaj! Jak ruscy zobaczą może być niezły skandal. A poza tym po co pomagać temu kraikowi ,który chce odebrać nam ziemie? Który najechał nasz graj i nabijał na pal dzieci i kobiety? Nie wierzysz? Wpisz w google Rzeź Wołyńska. Pozdrawiam.
jejfan1
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 326
Rejestracja: 02 kwie 2013, 13:43
Lokalizacja: Hrubieszów
Pochwały: 12

Re: My Albo nikt !

Postautor: JRG » 03 sie 2014, 17:32

KUWRA!!! PSP Durham ty [cenzura] osrana!!! jejfan1 ty [cenzura]!!!!!!! [cenzura] WAM W DUPE!! DZWKI MI DO [cenzura] ZAŁATWCIE!
Pozdrawiam.
Scania rządzi!!!
Awatar użytkownika
JRG
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 10
Rejestracja: 10 lis 2012, 15:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: My Albo nikt !

Postautor: jejfan1 » 03 sie 2014, 20:02

Pieszczoszek z ciebie :)
jejfan1
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 326
Rejestracja: 02 kwie 2013, 13:43
Lokalizacja: Hrubieszów
Pochwały: 12


Wróć do O wszystkim

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron