Nieznany proces obciążający procesor

Po prostu... można gadać o wszystkim

Nieznany proces obciążający procesor

Postautor: domcio98 » 30 lis 2014, 00:32

Witam. Nie wiem czy ktoś się z czymś takim spotkał ale mam tak na laptopie (system win 8 64 bity) jeden proces obciąża cały procesor. Co dziwniejsze, ten proces obciąża 90-99% procesora i gdy tylko się uruchomi to ciężko mi odpalić jakąś stronę czy nawet włączyć dokumenty. Nosi nazwę dsrtle. Gdy włączę informacje na jego temat pisze, że pochodzi od Yahoo, tylko w tym problem, że ja z yahoo nigdy nie korzystałem i nic nie pobierałem za jego pośrednictwem.


Proszę o pomoc jak usunąć albo ograniczyć ten proces, ponieważ gdy go wyłączam od po jakimś czasie z powrotem się pojawia.
Za pomoc +.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2014, 00:45 przez domcio98, łącznie zmieniany 1 raz
"JRG 3 Kielce to moje życie"
domcio98
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 813
Rejestracja: 31 maja 2011, 19:30
Lokalizacja: Kielce
Pochwały: 28

Re: Nieznany proces obciążający procesor

Postautor: gagar » 30 lis 2014, 00:42

To taki alaWirusek :D pewnie przy instalacji jakiegoś programu. Ściągnij adwcleaner i przeskanuj, usuń wszystkie śmieci. Ewentualnie sprawdz w panelu sterowania i usuń jakieś śmieci typu yahoo.

Autor postu otrzymał pochwałę
Polak jak se chce to se kurde potrafi.
gagar
Młodszy kapitan
Młodszy kapitan
 
Posty: 2345
Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:48
Lokalizacja: Nowogard
Pochwały: 95

Re: Nieznany proces obciążający procesor

Postautor: domcio98 » 30 lis 2014, 00:44

Dobra udało się. Jak się dowiedziałem takie śmieci instalują się nawet bez akceptacji użytkowników. Leci oczywiście + za pomoc. :)
"JRG 3 Kielce to moje życie"
domcio98
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 813
Rejestracja: 31 maja 2011, 19:30
Lokalizacja: Kielce
Pochwały: 28


Wróć do O wszystkim

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości