Pomocy Zamachowcy w banku!!! jak to przejść.pomóżcie!!!

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Pomocy Zamachowcy w banku!!! jak to przejść.pomóżcie!!!

Postautor: jacon » 30 paź 2006, 23:38

Witam Wszystkich. Mam problem z misją „ZAMACOWCY W BANKU”. Próbuje zatrzymać niebieska furgonetkę ze snajperem(fakt ze nie wychodzi mi to). Podstawiam samochód (żółty) pod bank. Robie wszystko jak w polucji z forum ale zawsze misja się kończy „zakładnik zginął” proszę o poradę jak ta misje przejść. Może jest jakaś sztuczka? proszę o pomoc, poradę..Robie wszystko tak jak jest w solucji ale ciagle zakladnik ginie.Jeszcze raz prosze o pomoc.pozdrawiam
jacon
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2006, 17:50
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: McMac » 31 paź 2006, 15:48

Jeśli już wyskoczył ci komunikat że zgłoszono strzelaninę w banku, to rozstaw na 3 drogach dojazdowych do banku, przygotuj kolczatki ustaw strzelców w gotowości, wezwij psychologa i żółty wóz, każ psychologowi rozmawiać z przestępcami, odsuń go na bezpieczną odległość, podstaw samochód. Gangsterzy wejdą i zaczną jechać w kierunku końca mapy. Zablokuj przejazd kolczatką, jak przebije opony to możesz ich aresztować (najlepiej z asystą granatu oślepiającego) albo zastrzelić.
Lista userów, którzy mnie bardzo wkurzyli: Jur11, misiorek87, Krycha17, Oskarritos, kotek24, Fire998, kewin001, max, Kaczuszka123, grota112, ponti66, roland, lbala18...
Chcesz się dopisać?
"Nie szukajcie a nie znajdziecie"
Awatar użytkownika
McMac
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 662
Rejestracja: 11 maja 2006, 16:58
Lokalizacja: znienacka
Pochwały: 6

Postautor: jacon » 02 lis 2006, 17:17

Witam, dziękuję za wskazówki dotyczące tej misji ale niestety nadal mam problem z jej przejściem. A mianowicie: Blokuje drogi tak aby nie zakorkować ruchu, wysyłam pod bank psychologa który zyskuje dodatkowe 5 minut. Podstawiam żółty samochód. Ewakuuje policjantów i radiowozy z terenu banku. Pod bankiem zostaje tylko żółty samochód. I kiedy się czas kończy zaczynają uciekać z banku zakładnicy. Terroryści ich zabijają i MISJA SIĘ KOŃCZY „ZGINOŁ ZAKŁADNIK”. Czy najpierw trzeba złapać niebieska furgonetkę co jeździ po mieście i strzela do ludzi? Czy ona nie jest najważniejsza w tej misji. Proszę o pomoc. Nie wiem co ma zrobić, co robie nie tak, gram już w ta misje nie wiem który raz :evil: . Proszę o pomoc, wskazówki. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam
jacon
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2006, 17:50
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: McMac » 02 lis 2006, 19:50

Jeśli gangsterzy nie wsiadają do samochodu to znaczy że albo stoi on za daleko albo masz policjantów zbyt blisko. Jeśli wszystko będzie ok to przestępcy wsiądą przed czasem.

jacon pisze:ZGINOŁ

Albo źle doczytałeś albo masz w grze błąd:P:P
Lista userów, którzy mnie bardzo wkurzyli: Jur11, misiorek87, Krycha17, Oskarritos, kotek24, Fire998, kewin001, max, Kaczuszka123, grota112, ponti66, roland, lbala18...
Chcesz się dopisać?
"Nie szukajcie a nie znajdziecie"
Awatar użytkownika
McMac
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 662
Rejestracja: 11 maja 2006, 16:58
Lokalizacja: znienacka
Pochwały: 6

Postautor: jacon » 03 lis 2006, 09:08

Witam. Już powoli tracę nadzieje ze kiedyś przejdę ta misje :cry: . Robie wszystko tak jak podpowiadacie. Ale mam jeszcze jedno pytanie. Czy w okolicy banku nie może być dosłownie nikogo, czy tylko radiowozów, policjantów strażaków, lekarzy? A co z przechodniami, ich też trzeba z stamtąd zabrać? Proszę o podpowiedz ponieważ ciągle mi wyskakuje komunikat ze zakładnik zginął. A mozesz faktycznie ma błąd w grze?Chociaż gra jest orginalna.Pozdrawiam
jacon
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2006, 17:50
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: jacon » 03 lis 2006, 10:24

Ktoś kiedyś pisał ze wziął zamachowców szturmem z banku. Bez blokowania ulic, itp. Proszę niech napisze jak to zrobił. Pozdrawiam
jacon
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2006, 17:50
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: _maroko.nine.one » 03 lis 2006, 15:28

Wszystkie jednostki mają być ustawione co najmniej przecznicę dalej. Pod ban komże podejść tylko psycholog. Jak zamachowcy wyjdą z banku, śmigłowcem lądujesz koło nich, wysadzasz snajperów i załatwiasz sprawę.

Proste.

Szturmem nie zdobędziesz banku, ten ktoś kto to pisał zapewne chciał się wywyższyć, pokazać że jest kimś.

Na przyszłość - nie pisz kilku postów pod sobą, nie męcz nas swoimi problemami z każą kolejną misją. Dla takich jak Ty napisano solucje. Aby je zrozumieć trzeba je przeczytać ze zrozumieniem. Potem potrzeba kilku prób. Weź to sobie do serca, nie chcę zaraz widzieć na forum nowego tematu "Ratunku, misja 15!".

I przestań tyle grać, bo jak nie będziesz mógł przejść jakiejś misji to wpadniesz w depresję i popełnisz samobójstwo.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: slave99 » 03 lis 2006, 18:12

nie moglem sie powstrzymac :P
_maroko.nine.one pisze:I przestań tyle grać, bo jak nie będziesz mógł przejść jakiejś misji to wpadniesz w depresję i popełnisz samobójstwo.

nie ma to jak pozytywny akcent na zakończenie ;)

jacon probuj do skutku a przede wszystkim czytaj dokladnie solucje, ewentualnie przegladnij forum, czy juz ktos nie mial podobnego problemu.
Awatar użytkownika
slave99
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 284
Rejestracja: 19 mar 2005, 09:47
Lokalizacja: Wadowice / Kraków
Pochwały: 4

Postautor: GRZEHO » 03 lis 2006, 19:08

najlepiej żebyś zmieniał zawsze strategie po każdej porażce.
Awatar użytkownika
GRZEHO
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 810
Rejestracja: 30 sie 2005, 17:16
Lokalizacja: BIELSKO BIAŁA. . . . . . .

Postautor: jacon » 03 lis 2006, 19:21

Witam. Mam pytanie do Maroko.nine.one? po co jest to strona internetowa, to forum? Bo w/g mnie i zapewne wielu innych jej użytkowników po to aby zadawać pytania i co najważniejsze dostawać na nie odpowiedzi. Co do Twoich życzeń, to nie jest TV konkurs życzeń, nawiązuję tu do Twojego cytatu .” nie chcę zaraz widzieć na forum nowego tematu”. to czego sobie życzysz a czego nie. Po za tym Jesteś najmniej kompetentną osobą na Forum, mimo Twojego wysokiego statusu jako Ekspert aby wyrażać publicznie opinię o innych uczestnikach forum. Obrażać ich. To samo się tyczy czy mam grać w tą grę czy nie. Jako Ekspert powinieneś innym „młodszym uczestnikom” forum podpowiadać a nie ich krytykować, wręcz obrażać. Co do mojego dokładnego czytania polucji to nie życzę sobie Abyś miał do mnie takie uwagi. Ponieważ czytać i analizować potrafię. Zważywszy nawet na to że jestem posiadaczem dwóch dyplomów studiów wyższych w tym prawa. Pozostałym uczestnikom forum dziękuje za podpowiedzi, dziękuję, jestem już w kolejnej misji „Tornado”. I zapewniam ciebie Maroko ze jeśli będę miał z tą misja problem to nie zawaham się na forum poprosić o pomoc o poradę. Uświadom sobie Maroko, że właśnie po to forum powstało. Proszę Ciebie swoje głupie i dziecinne pouczenia to zostaw dla siebie. I to ty się tak nie przejmuj bo ci pęknie żyłka w główce. A na koniec to trochę kultury Maroko. Miłego dnia. Pozostałych Uczestników forum jeśli czymś uraziłem to bardzo przepraszam. Pragnę Ci również zwrócić „uwagę” na przyszłość i uświadomić Ci ze w grę Emergency grają również Ludzie w średnim wieku, nie tylko młodzież. Którą szanuję i pozdrawiam. Z powyższy tekt przepraszam administratorów forum. Mam nadzieję ze Maroko do nich nie należy.
p.s. A jeśli Ciebie coś męczy i masz problem to są poradnie psychologiczne.
Dopisz Sobie moja osobę do swojej listy „zablokowanych” chociaż nie Masz mojego nr GG. Pozdrawiam.
jacon
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2006, 17:50
Lokalizacja: Słupsk


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość