nowe sily porzadkowe?

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

nowe sily porzadkowe?

Postautor: 55David » 02 lis 2004, 21:32

W zwiazku z faktem iz premiera jeszcze nie miala miejsca moze to pytanie jest przedwczesne, lecz nurtuje mnie pewna ciekawostka. Otoz na screenach udalo mi sie dostrzec sluzby ktore posiadaja jednostki o zabarwieniu niebieskim (wylukalem do tej pory dzwig i jeep jakis) rowniez maja one migacze zdaje sie koloru zoltego. rowniez w demie jest przycisk odnosny do "niebieskich" sluzb lecz byl on nieaktywny. Czy ktos wie z czym mamy do czynienia?
55David
 

Postautor: akinom » 03 lis 2004, 13:28

Ten niebieski dźwig należy do Technisches Hilfswerk (THW). Jest to coś jakby połączenie straży pożarnej i obrony cywilnej. W niemczech THW jest bardzo rozwiniętą formacją ratowniczą.
akinom
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 42
Rejestracja: 02 lis 2004, 18:53
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Strażak Sam » 11 lis 2004, 10:29

sprawa jest taka, że obrona cywilna w niemczech jest niemalże zmilitaryzowana, i działa jak w zegarku, ludzie z tego działu są zdolni do pomocy w każdych warunkach... wiem bo mialem okazję zobaczyć to na własne oczy :) pozdrawiam
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: xexexe » 13 lis 2004, 22:19

byles w niemczech :):):):D
xexexe
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 124
Rejestracja: 09 lip 2004, 14:04
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Strażak Sam » 14 lis 2004, 00:30

xexexe pisze:byles w niemczech :):):):D


łoo aby to i raz :p i nawet wypadek widziałem, i brałem udział w szkoleniu z Deutsche Retunig-Hile Gruppe czy jakos tak... nie chce mi sie sprawdzac ale w kazdym badź razie obrona cywilna to u nich na 6 z + dosłownie byłem pod wrażeniem :)
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: xexexe » 17 lis 2004, 11:06

to wbij sie tam jeszcze raz i przywiez mi e3 :)
xexexe
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 124
Rejestracja: 09 lip 2004, 14:04
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Strażak Sam » 18 lis 2004, 09:17

xexexe pisze:to wbij sie tam jeszcze raz i przywiez mi e3 :)


To wpadnij na www.amazon.com i zamów sobie :P :) bo mi narazie nie spieszno jechać za zachodnią granicę.. cena na amazon to ok 25 Euro

Dodałem 1.02.05

A wracając do tematu to owszem znajdziecie popularny czajnik oraz tzw. rozganiacza czyli policjanta z możliwością odsyłania tłumów jak równiez komandosa i spec służby. Z tego wszystkiego czajniki są najciekawsze.. achh ci niemcy- kilka strzałów powoduje przegnanie cywila na znaczną odległość :D
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: autor » 22 lut 2005, 20:26

Strażak Sam pisze:sprawa jest taka, że obrona cywilna w niemczech jest niemalże zmilitaryzowana, i działa jak w zegarku, ludzie z tego działu są zdolni do pomocy w każdych warunkach... wiem bo mialem okazję zobaczyć to na własne oczy :) pozdrawiam

popieram widziałem napat na kantor w niemczech gdy u wójka byłem to gośću nawet niezdonżył powiedzieć "dawaj kase" albo coś z tego formatu a już był w kajdankach :-)
Tylko głupcy pytają dwa razy. Zapraszam na moje forum
Awatar użytkownika
autor
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 217
Rejestracja: 29 sty 2005, 20:48
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Strażak Sam » 24 lut 2005, 18:33

to powiem ci tak że tam krzykniesz nieco głośniej i już masz patrol na karku... a najlepsi są spece od czarnej roboty...czyli tłumacząc bezpośrednio na nasze polskie rozumowanie "uzbrojeni rozganiacze tłumów" jak tak się im przyglądałem to odniosłem wrażenie że ZOMO i nasza PREWENCJA to przy nich szare myszki ;] Dlatego wszystkim wam radzę nie krzyczeć, nie pić w miejscach publicznych i nie obrazać policjantów w Deutschlandzie bo słono możecie za to beknąć ;)
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: _maroko.nine.one » 24 lut 2005, 19:57

I teraz to móisz... Ja już kiedyś byłem w Niemczech, nie pamiętam kiedy, ale tuż po wprowadzeniu euro. Naszczęście nie kszyczałęm jakieś Dojdżladnd poliz faking :D . Dobrze wiedzeć... :)
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Strażak Sam » 24 lut 2005, 21:38

no, przeczytałem teraz że ci rozganiacze używają siatek takich jak nasi gromowcy do przestępców.. :D:D:D Szkoda że nie ma takiej opcji w emergency BUUUU DLACZEGO NIE MA WIĘKSZEJ SWOBODY DZIAŁAŃ !!! BUUUU
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości