Tornado, jak odszukać samochód w rzece? EMERGENCY 3

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Tornado, jak odszukać samochód w rzece? EMERGENCY 3

Postautor: jacon » 07 paź 2008, 21:55

Witam Wszystkich. Pewnie powiecie że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi ale przypadku tej gry to można wchodzić wiele razy. Postanowiłem kolejny raz pograć w Emergency 3. I znowu mam Roblem z misja z Tornadem. Ponieważ nie mogę odszukać nurkiem samochodu co wpada do rzeki. Przeszukałem całą rzekę i nie mogę odszukać tej boi, aby wyciągnąć samochód dźwigiem. Zapoznałem się z solucją do tej misji, ok. Szukałem podpowiedzi w folderze "szukaj" i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Może ktoś wie jak wyciągnąć samochód który wpada do rzeki zaraz na początku misji? Próbowałem nurkiem, dźwigiem i nic, po prosu nurek nie może znaleźć tego samochodu. W miedzy czasie ugaszam wszystkie pożary i ratuje wszystkich ludzi a nie wiem jak odszukać samochód. Nie wiem co jest nie tak, bo tylko raz udało mi się znaleźć ten samochód? Próbuje dalej ale bez rezultatu. A gram już w tą misję któryś raz. Proszę o podpowiedz. Czy ten samochód się przesuwa z nurtem rzeki? Czy jest jakaś kolejność czynności która wpływa na to czy się znajdzie samochód? Pozdrawiam i dziękuję. Czekam na podpowiedzi.
jacon
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2006, 17:50
Lokalizacja: Słupsk

Postautor: Midlum » 08 paź 2008, 08:14

No to spróbuj działać szybko i odrazu. Tam gdzie go kiedyś wydobyłeś raczej będzie i drugi raz. Nie pamiętam jak to dokładnie jest, ale jeżeli ci wpadnie to odrazu w to miejsce wyślij nurka i szukaj nim do bólu. Masz plus bo wiesz gdzie wydobywaleś kiedyś więc spróbuj jeszcze raz w tym samym miejscu.
Prace nad poradnikiem do Winterberga wstrzymane. Postęp: Ok. 35%

Największa i najnowocześniejsza wraz z najlepszym poligonem JRG/SP w Polsce - CS PSP Częstochowa
Awatar użytkownika
Midlum
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 731
Rejestracja: 18 kwie 2008, 00:44
Lokalizacja: Częstochowa
Pochwały: 19

Postautor: Pavel » 08 paź 2008, 13:33

Miałem kiedyś identyczny problem. Też nurek nie mógł znaleźć samochodu. Problem ten rozwiązałem wyłączając grę i włączając ją ponownie, aż wkońcu udało się i nurek odnalazł pojazd. Jeżeli to nie pomoże to nie wiem... może reinstal gry pomoże?....
Awatar użytkownika
Pavel
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 182
Rejestracja: 08 lip 2006, 00:40
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 5


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron