Misja w Kinie

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Misja w Kinie

Postautor: Wojtek85 » 19 lut 2005, 01:09

Tej bomby nie da się rozbroic Gdy wybuchnie to udaje mi sie ugasic pozar i ludzi przetransportowuje do szpitali Bombermanów łapie i potem wszystkimi odjerzdzam i co ..... i kicha nie przechodze do nastepnej misji ma ktos moze jakis pomysl na przejscie tego ???? bo ja juz to 4 raz robie i nadal nie moge przejsc
Moj nr GG to 1446006
Wojtek85
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 34
Rejestracja: 15 lut 2005, 13:57
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: anio1 » 19 lut 2005, 13:07

Robisz to w taki sposob, ze sciagasz psiura i dzwig. Psiur znajduje osobki pod plytai, dzwig je podnosi, no i zabierasz. Ja mialem chyba 3 osobki martwe pod zgliszczami. Ale przeszukaj dokladnie teren psiurem. Po tym bedziesz mial kuniec :P
anio1
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 6
Rejestracja: 19 lut 2005, 13:04
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Wojtek85 » 19 lut 2005, 15:02

no wiem wiem juz zrobiłęm jeden gosc byl tak schowany ze masakra nawet dzwiga nie było trzeba zezby goscia wyciągnąc ale juz sobie poradziłem Teraz to wojsko :D pozdro papa
Moj nr GG to 1446006
Wojtek85
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 34
Rejestracja: 15 lut 2005, 13:57
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Strażak Sam » 20 lut 2005, 20:45

gdzie są ci bombermani ??
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: autor » 20 lut 2005, 23:00

Strażak Sam pisze:gdzie są ci bombermani ??



a ilu ich jest bo ja złapałem chyba z 10 a misja się nie kończy
Awatar użytkownika
autor
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 217
Rejestracja: 29 sty 2005, 20:48
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: anio1 » 20 lut 2005, 23:34

Ano tak. Bombermenow jest dwoch. A gdzie ich znalezc??? Hmmmmm. Patrzac od placyku, na ktory ewakuujesz ludzi z kina (przed wejsciem do kina). TNa tym placyku ustawiasz kamere.Ruiny kina lub kino musisz miec u gory. I jedziesz do gory.Mijasz skwer. I dojezdzasz bo bloku, gdzie powinno byc przy nim widac dwoch ludzi. Maja bron, wiec sie rzucaja w oczy. Sa ubrani jakos ciemno. Kolorow dokladnie nie pamietam. A druga mozliwosc dostania sie do nich: Ustawiasz na ulice ktora wjezdzaja pojazdy na misje. Kamerke ustawiasz prostopadle do pojazdow i od krawedzi planszy (od strony od ktorej wjezdzaja pojazdy) szukasz w strone kina przesmyku pomiedzy blokami. Powinien byc jakos zaraz od krawedzi. Troche zagmatwanie to napisalem, ale lukac gdziesik tam. Oni tam sa.
anio1
Starszy strażak
Starszy strażak
 
Posty: 6
Rejestracja: 19 lut 2005, 13:04
Lokalizacja: Tychy

Postautor: autor » 20 lut 2005, 23:42

autor pisze:
Strażak Sam pisze:gdzie są ci bombermani ??



a ilu ich jest bo ja złapałem chyba z 10 a misja się nie kończy


to chyba umnie jest jakiś błąd bo umnie można ich łapać i łapać
Awatar użytkownika
autor
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 217
Rejestracja: 29 sty 2005, 20:48
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Strażak Sam » 21 lut 2005, 11:18

no to muszę to sprawdzić jak tak, mam nadzieję żę znajdę sukinsynów :D:D ALE BĘDZIE RZEŹNIA :D PRZYGOTOWAŁEM NA NICH SNAJPERÓW :]
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: Wojtek85 » 21 lut 2005, 13:24

nie potrzeba na nich ci snajperów wystarczy dwoch gliniarzy z tymi kaskami :] a ci goscie są styłu za kinem a doklądniej to po winni gdzies sie plontac na ulicy zaraz tam gdzie meldują sie wszystkie wozy ratownicze Jak cos to pytac jeszcze :)
Pozdro All
Moj nr GG to 1446006
Wojtek85
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 34
Rejestracja: 15 lut 2005, 13:57
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: autor » 21 lut 2005, 13:42

Wojtek85 pisze:nie potrzeba na nich ci snajperów wystarczy dwoch gliniarzy z tymi kaskami :] a ci goscie są styłu za kinem a doklądniej to po winni gdzies sie plontac na ulicy zaraz tam gdzie meldują sie wszystkie wozy ratownicze Jak cos to pytac jeszcze :)
Pozdro All

no gratulacje przeszłeś tom misje a z czego pamientam ty prośiłeś o pomoc :|
Awatar użytkownika
autor
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 217
Rejestracja: 29 sty 2005, 20:48
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Strażak Sam » 21 lut 2005, 19:07

śprytna zniego bestia conie ?? :D:D:D
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: Wojtek85 » 21 lut 2005, 21:42

autor pisze:
Wojtek85 pisze:nie potrzeba na nich ci snajperów wystarczy dwoch gliniarzy z tymi kaskami :] a ci goscie są styłu za kinem a doklądniej to po winni gdzies sie plontac na ulicy zaraz tam gdzie meldują sie wszystkie wozy ratownicze Jak cos to pytac jeszcze :)
Pozdro All

no gratulacje przeszłeś tom misje a z czego pamientam ty prośiłeś o pomoc :|


Tak prosilem poniewaz wtenczas nie wiedzialem jak to przejsc ale po inntensywniejszym mysleniu to dalo rade przejsc :]
Moj nr GG to 1446006
Wojtek85
Starszy sekcyjny
Starszy sekcyjny
 
Posty: 34
Rejestracja: 15 lut 2005, 13:57
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Strażak Sam » 22 lut 2005, 12:57

jacy to ludzie są czasem pomysłowi.... jestem pod wrażeniem..
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość