Misja 3

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Misja 3

Postautor: _maroko.nine.one » 08 mar 2005, 15:25

Jak przejść tą misję?? Nie wiem nawet o co chodzi!! Możliwe, też ze to misja 4, filmik przedstawia koleśia pędzącego 145 ma godzinę.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Strażak Sam » 09 mar 2005, 12:51

obejzyj mape i zobacz co stało się kilkanaście metrów wzdłuż drogi.... :) Tylko nie zszokuj się w pewnym momencie..
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: _maroko.nine.one » 11 mar 2005, 12:29

Chodzi mi jednak chyba o 3 misję. Trzeba było łapać tych co jechali z nadmierną prędkością, i wkońcu łapać jakiegoś strzelającego. A myślałem, że to obława na terrorystę...

Teraz jestem przy misji 5 chyba, karambol na autostradzie(masakra, szybko chyba tego nie przejde).
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Gość » 02 kwie 2005, 10:08

wszystko okej tylko jak tych kolesi łapać??
Gość
 

Postautor: _maroko.nine.one » 02 kwie 2005, 17:30

Przy mostku stoi minibus z kamerą. Jak widzisz, że jedzie wcześniej jakiś samochud(szybciej od innych) i kamera robi mu zdjęcie policjantem, który stoi przy zjeździe, każ dać objazd(ale tyko mu, bo jak skręci, ktoś kto dobrze jedzie misja będzie nieudana, ale to po jakimś czasie).
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron