Problem z misja w porcie

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Problem z misja w porcie

Postautor: TCO » 26 mar 2005, 22:52

8) !Witam! 8)
Problem polega na tym iz , wykonalem wszystkie punkty w tej misji i pozostal tylko jeden nie wykonany punkt , jak dobrze sobie przetlumaczylem oznacza " ugas wszystkie pozary ! " ale OKRETY GASNICZE gasza i gasza ten statek i lipa nic sie nie dzieje nawet pozostawilem to aby gasily na 10 minut i tez bez rezultatu :x . I chcial bym podkreslic ze wszystkie punkty zostaly wykonane oprucz ow punku o gaszeniu :) . Apropo czy marynarzy na statku ( ci ktorzy machaja ) tez trzeba ich ratowac , jesli tak to jak , bo ja juz wszystkie metody stosowalem :P .

Z GORY THX I POZDRO !!!!!
TCO
 

Postautor: Strażak Sam » 26 mar 2005, 23:19

zebrałes beczki pływające od strony nabrzeża ?? jeśli tak to wyślij nura niech spenetruje teren przy brzegu.. i wynurkuje beczki które mogły ci zatonąc..
Ratownik GSP
st.mar.zaw.
"Co cię nie zabije to cię wzmocni, lecz mierz siły na zamiary a nigdy odwrotnie..."
WB7 Units FAN
Awatar użytkownika
Strażak Sam
Aspirant
Aspirant
 
Posty: 527
Rejestracja: 07 lis 2004, 17:08
Lokalizacja: Ełk

Postautor: Gość » 26 mar 2005, 23:29

beczki na 100% zebralem poniewaz punkt mowiacy o zebarniu beczek mam zaliczony . Jak juz mowilem wszystkie punkty mam zaliczone :) pozostaje ta dziwna niemoznosc (:D) zgaszenia pozaru na statku . A comam zrobic z tymi marynarzami na plonacym statku (ci co machaja) da sie ich jakos z tamtad zabrac ??
Gość
 

Postautor: _maroko.nine.one » 26 mar 2005, 23:36

Sprubuj 3 łodziami gaśniczymi gasić, ja tez mialem problem, 3 lodzie to ugasily dopiero. Marynazy nie musisz ratować(tych na statku).
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: TCO » 26 mar 2005, 23:39

OK sprobujemy moze sie uda ;)

THX !!
TCO
 

Postautor: TCO » 27 mar 2005, 00:41

Wszystko sie udalo :wink: wystarczylo wziasc 3 OKRETY GASNICZE :lol: Maroko THX za pomoc ,a no i strazak tobie tez THX za dobre checi ;)

POZDROWIONKA !!!
TCO
 

Postautor: Em » 08 maja 2005, 13:34

Tak, ja tez tak mialem. dopiero 3 statki gasnicze zalatwily sprawe :D
Em
 


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości