misja z skoczkami z mostu

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

misja z skoczkami z mostu

Postautor: Matii » 29 mar 2005, 17:19

to już chyba 7 misja ze skoczkami z mostu co tam trzeba zrobic krok po kroku bo ja juz sam niewiem co jescze musze zrobic żeby skończyc ta misje
Matii
 

Postautor: _maroko.nine.one » 29 mar 2005, 17:29

To już gdzieś chyba było, ale powiem. Weź wóz strażacki ze strażakiem i pojedź na przejazd kolejowy. Każ strażakowi zabrać babke z torów, zanim nadjedzie pociąg(uwaga, jak nadjedzie, możesz jeszcze kazać strażakowi zejść z torów nadjeżdzającego pociągu. Nie musisz tego robić jeśli zdąrzysz inżynierem thw zatrzymać pociąg(tuż przy końcu planszy musisz pomajstrować przy semaforze. Teraz wezwij karetkę x2 z lekarzami i sanitarjuszami i helikopter tez z ludźmi, dźwig thw i most pontonowy tez thw i wóz z motorówką. Rozłuż most jedź motorówką i jedną karetką nad wybrzeże koło topiącego się gościa. Tuż przy moście leży koleś, jest pod zawalonym drzewem. Musisz użyć dźwigu , żeby je zabrać. Helikopterem zabierz rannego(helikopterem, bo nie dojdziesz do niego lekarzem. lecz wszystkich i odstawiaj do domu. Babke, która leżała na torach nie musisz długo opatrywać. Jej stan jest stabilny, musisz tylko go stierdzić lekarzem.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron