misja z pociagiem wjezdzającym na stacje

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

misja z pociagiem wjezdzającym na stacje

Postautor: fake » 19 maja 2005, 14:21

moze ktos mi opisac co mam robic bo cały czas mi wyskakuje ze mam za duzo rannych i zabitych.napiszcie co mam najpierw robic w tej misji czy wyciagac tych ludzi z pociągu a potem ratowac reszte czy jak????nie moge tej misji przejesc od 3 dni!!!pomocy!!!!!!!!!!
fake
 

Postautor: szczypior » 19 maja 2005, 21:09

zanim nadjedzie pociag musisz ewakuowac ludzi z galerii sklepowej: zacznij oczyszczac pas od kawiarenki przed ktora siedza ludzie przy stolikach w strone torów i wszystkich zabieraj z tej okolicy. wjedz wozami z sikawkami do galerii bo jak wjedzie pociag to bedzie sie palic. Jak juz pociag wjedzie musisz zaczac ratowac ludzi, nie zapomnij o lezacych przy zatoce taxi i uzyj dzwigu do ratowania przygniecionych. Ranni znajduja sie tez w pociagach. Jak bedziesz robil kilka rzeczy na raz to nie ma szans zebys jej nie przeszedl.
szczypior
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 54
Rejestracja: 03 kwie 2005, 17:08

Postautor: _maroko.nine.one » 20 maja 2005, 20:41

Sprubój też helikpoterem policyjnym ewakuować wszystkich, tylko wtedy wywołasz panikę.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Misja z pociagiem na stacji......ciagle za duzo rannych?

Postautor: asia1 » 01 sie 2005, 11:20

szczypior pisze:zanim nadjedzie pociag musisz ewakuowac ludzi z galerii sklepowej: zacznij oczyszczac pas od kawiarenki przed ktora siedza ludzie przy stolikach w strone torów i wszystkich zabieraj z tej okolicy. wjedz wozami z sikawkami do galerii bo jak wjedzie pociag to bedzie sie palic. Jak juz pociag wjedzie musisz zaczac ratowac ludzi, nie zapomnij o lezacych przy zatoce taxi i uzyj dzwigu do ratowania przygniecionych. Ranni znajduja sie tez w pociagach. Jak bedziesz robil kilka rzeczy na raz to nie ma szans zebys jej nie przeszedl.


A ja robe te wszystkie rzeczy o ktorych piszesz i nie moge przejsc..ciagle tylko za duzo rannych......co mam robic po kolei?
Pozdrawiam
asia1
 

Postautor: Gość » 23 mar 2006, 22:37

ja wyslalem 3 szpitale pelne lekarzy kazdy prawie wtedy ma opieke zapewniona
Gość
 


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron