problem z 20 misją!!!!!!!!!

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

problem z 20 misją!!!!!!!!!

Postautor: daniels » 14 cze 2005, 22:30

otaczam hotel gdzie są zakładnicy i terorysci zabijam ich wszystkich jak wychodzą do podstawionego samochodu.wyprowadzam zakładników wsadzam do samochodu policyjnego bombe rozbrajam a kiedy wysyłam zakładników samochodem do bazy kończy mi sie misja i pisze ze za duzo ofiar w zakładnikach..reszta lampek pali sie na zielono tylko jedna nie!!!o co ty chodzi moze ktos mi opisze co trzeba zrobic?????
daniels
 

Postautor: cyber » 13 lip 2005, 17:02

to jest zwiech gry nie da sie tego ominąc a gdzie kupiles em3
cyber
 

Postautor: bertolini » 21 lip 2005, 23:42

Ja ci powiem tak, ta misje przeszedlem dzis i mialem ten sam problem. Bralem woz podstawialem kolczatke ogluszlaem gosci nastepnie rozbroilem bombe i zakladnikow jedynie wsadzilem do wozu policyjnego ( nie wysylalem go do bazy ) nastepnie bralem reszte ktora mi zostala i wyslalem do bazy. Jak woz z rannymi wyjechal za mape Mission Succes. Dlatego radze zakladnikow zostawic na polu gry.
bertolini
 

Postautor: arek » 10 gru 2005, 17:02

a mozecie powiedziec gdzie jest ta bomba? nie moge jej znalezc... w tym hotelu? prosze o pomoc
arek
 

Postautor: Gość » 28 sty 2006, 15:49

JEST W HOTELU
Gość
 

Postautor: Gość » 28 sty 2006, 15:50

MOŻE TO NIE NA TEMAT!? ALE GDY WŁANCZAM GRĘ PISZE MI ŻE WYSTĄPIŁ BŁĄD I GRA AUTOMATYCZNIE SIĘ WYŁANCZA CO MAM ZTYM ZROBIĆ?? PROSZĘ O POMOC!! :D
Gość
 

Postautor: _maroko.nine.one » 28 sty 2006, 21:08

Kup oryginała jeśli nie amsz, albo zainstaluj stery do karty graficznej i directa jeśli nie masz. I masz jednak trochę racji, to baaardzo nie na temat.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Wilczek » 12 lut 2006, 03:01

A gdzie jest ten hotel? Nie mogę go znaleźć.
Wilczek
 

Postautor: _maroko.nine.one » 12 lut 2006, 11:30

Na wschodzie mapy, nieco na północ od miejsca wjazdu jednostek. Leży przed nim ranny/trup.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron