Co jest k**** ?

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Co jest k**** ?

Postautor: NoName_Tychy » 09 sie 2005, 08:12

K**** j***** w dupe jeża mać TOPWARE znowu se w h*** poleciał i przełożył premiere na wrzesień. Znajać życie to sk******** z Bielska białej znowu przeloza bo na stronie o grze zadnych info nie ma wiec gry pewnie jeszcze nie dostali to zanim spolszcza. Ho-ho na polska wersje sobie poczekamy az kupimy w KS GRY za 6,90zl pelna wersje
NoName_Tychy
Starszy ogniomistrz
Starszy ogniomistrz
 
Posty: 124
Rejestracja: 05 kwie 2005, 16:58
Lokalizacja: Tychy

Postautor: Junior » 09 sie 2005, 10:45

Ehhhh... Ja mam wersje niemiecką-spolszczoną, ale to spolszczenie jakby wyciągnięta z translatora. Po wyciągnięciu z translatora autorą nie chciało się przerobic tego co wyszło w logiczne zdania. Może ktoś się podejmie zrobienia pożądnego spolszczenia?
GG#2040099
Awatar użytkownika
Junior
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 58
Rejestracja: 21 mar 2005, 11:54
Lokalizacja: Olkusz

Postautor: _maroko.nine.one » 09 sie 2005, 12:25

Ludzie to ja chyba założę firmę, pogadam z 16t, i szybciej wprowadzę na polski rynek spolszczoną wersję gry.

Jak tak się zaczynam dalej zastanawiać, to nie taki głupi pomysł, skoro topware tak się ślamazarzy.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Mini » 10 sie 2005, 22:01

Jak Ci nie pasuje spolszczenie to zrób lepsze, a nie krytykuj!:/
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni :D
Mini
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 162
Rejestracja: 14 kwie 2005, 18:35
Lokalizacja: Kęty

Postautor: Junior » 11 sie 2005, 14:56

Jakbym chciał tobym zrobiał, ale poznieważ mi się nie chce, a to powyżej to tylko moja opinia, jeżeli uważasz, że spolszczenie jest perfect to już Twoja sprawa. Ja mam taki pogląd Ty masz inny więc się i tak nie dogadamy.
GG#2040099
Awatar użytkownika
Junior
Młodszy ogniomistrz
Młodszy ogniomistrz
 
Posty: 58
Rejestracja: 21 mar 2005, 11:54
Lokalizacja: Olkusz

Postautor: Mini » 13 sie 2005, 10:44

No to widzisz,nie chce Ci się.A komuś sie chciało i zrobił co prawda nie dokładne ale jest!!
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni :D
Mini
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 162
Rejestracja: 14 kwie 2005, 18:35
Lokalizacja: Kęty

Postautor: Gość » 05 paź 2005, 13:02

Mini pisze: co prawda nie dokładne ale jest!!


on napisal ze nie chce mu sie ale pewnie ze nie chce mu sie zrobic leprzego
a takie spolszczenie swiezo z translatora to on bym mugl zrobic i by mu sie nawet chcialo ale po co jak po pierwsze to szajs a po drugie juz ten szajs jest :D
Gość
 


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości