Misja ze skokami bungee

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Misja ze skokami bungee

Postautor: Gość » 25 gru 2005, 23:48

Witam
Mam problem ze skokami bungee
Na torach leży jakaś laska i mam ją wziąć z torów zanim przejedzie ją pociąg.
Domyślam się że to trzeba wysłać tam sanitariuszy, chyba że szybszego strażaka. Nie ważne. Nie zdążą wziąć ofiary i juz pociąg jedzie.... co jest?! druga sprawa to tych 2 topielców
jednego widze...... ale gdzie 2?
Plz. pomocy
Gość
 

Postautor: GANGSTA:) » 26 gru 2005, 11:38

>>>> DZIAŁ SOLUCJE
GANGSTA:)
 

Postautor: Mini » 30 gru 2005, 16:17

1 most , 2 pod mostem pod drzewem i 3 sie topi w wodzie.
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni :D
Mini
Młodszy aspirant
Młodszy aspirant
 
Posty: 162
Rejestracja: 14 kwie 2005, 18:35
Lokalizacja: Kęty

Postautor: Gość » 25 mar 2006, 10:07

ale podpuszczacie!!! :mrgreen:
Gość
 

Postautor: rutkow » 26 mar 2006, 16:43

kurde mam taki problem z tą misją może ktoś mi pomoże opisze dokładnie co robie pokoleji :

wysyłam technika zeby wył semafor i pociąg staje jednoczesnie wysyłam wóz zeby budował most , biore strazakim kobiete leżacą na torach zanosze do lekarza i odwoże doszpitala podnosze drzewo i zabieram helikopterem tego goście do karetki i też odwoże , szukam motorówka z nurkiem tonącej osoby ale w tym momencie pisze mi ze za dużo wypadków i nieumie skończyć gre moze powie mi ktoś jak mam przejsc te misje bo w solucjach nic ciekawego sie nie dowiedziałem i niepotrafie znależć tą tonącą osobe , może robie cos nie w tej kolejności i dlatego nieumie ukończyć misji Proszę o Pomoc

z góry dzieki
rutkow
 

Postautor: _maroko.nine.one » 26 mar 2006, 17:08

No musisz poprostu szybciej wszytkich zwozić. Na począfdku wyślij most, bo jest bardzo wolny. W miedzy czasie ratujesz kobietę z torów. Gdy już most się rozłoży wysyłasz motorówkę tam do jeziorka, wodujesz ją w miejscu najbliżej tamy i tuż przy tym miejscu wodowania jest tonący koleś. Wtedy powieneneś zdążyć.
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: pawlo332221 » 27 mar 2006, 19:52

mam problem z dojściem do tej kobiety na torach zanim dojde nadjeżdża pociąg i pokazuje się filmik jak pociąg przejeżdża kobiete i strażaka jak zrobić żeby zdążyć przed pociągiem i odejść kawaŁEk od toru którym jedzie pociąg
pawlo332221
 


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron