Problem.

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Problem.

Postautor: Khan34 » 12 lut 2006, 15:20

Witam. Nigdzie nie znalazłem takiego tematu więc mam takie pytanko. Kupiłem EM3 zainstalowałem, włączam i co widzę filmiki zamiast na pełnym ekranie są wyświetlane w okienku. Strasznie mnie to denerwuje, prawdopodobnie przyczyną są sterowniki do karty graficznej ale nie wiem gdzie się tą opcje wyłącza (nazywa się Active Movie). Karta grafiki to ATI Radeon 8500 wiem że nie za nowa ale przynajmniej chodzi. Czy mógł by mi ktoś pomóc?

P.S. Nie wiem czy ta opcja Ative Movie może być w kodekach do filmików? Są to kodeki K-Lite Mega Pack.

Pozdrawiam

Khan34
Awatar użytkownika
Khan34
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 15
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Lokalizacja: Krzeszowice koło Krakowa

Postautor: bercik » 12 lut 2006, 15:23

rzeczywiscie dziwny problem ... ja bym obstawial kodeki wideo ... sproboj odinstalowac te i zainstalowac jakies inne ...
"God, root, what is difference?"

Zapraszam do odwiedzenia mojego serwisu WWW poświęconego szeroko rozumianej "komputerologii" - http://www.opcode.eu.org/ - tam również więcej informacji o mnie.
Awatar użytkownika
bercik
Nadbrygadier
Nadbrygadier
 
Posty: 675
Rejestracja: 11 lis 2003, 20:41
Pochwały: 15

Postautor: Khan34 » 12 lut 2006, 15:54

Tak przyczyną są kodeki video. Więc jeśli ktoś ma taki problem niech odinstaluje kodeki i zainstaluje inne.
Awatar użytkownika
Khan34
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 15
Rejestracja: 28 gru 2003, 13:07
Lokalizacja: Krzeszowice koło Krakowa


Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron