rytmicznie wiesza sie co jakis czas podczas grania,tragedia

Wszystko co związane z Emergency 3. Wszystkie pytania dotyczące misji, pomoc itp.

Postautor: aisha » 29 kwie 2006, 19:37

Parkour pisze::/ moze nie masz sterowników lub masz brakujące pliki dll

ehh jeszcze raz podkreslam ze pierwiszego dnia gra chodzila idealnie,a drugiego dnia juz nie chociaz nic nie ruszalam

w trybie save nic nie pomoglo...dalej to samo :( no to mamy zagadke niezłą.Sprobuje jeszcze z tymi sterownikami pokombinowac

A przed chwila sprawdzilam czy inna gra mi sie bedzie tez wieszać,ale w ogole sie nie zawieszala i chodzila pieknie :) (a gralam na Richard Burns Rally )
aisha
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 15
Rejestracja: 28 kwie 2006, 22:50

Postautor: aisha » 29 kwie 2006, 20:55

zainstalowalam te stery http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_77.77_pl.html i zonk :|

Obrazek


a przy probie uruchomienia Emergency 3 :
Obrazek


co teraz? :

(dodam ze inna gra Richard Burns Rally chodzi normalnie nadal)
aisha
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 15
Rejestracja: 28 kwie 2006, 22:50

Postautor: _maroko.nine.one » 29 kwie 2006, 21:49

Usuń poprzednie ;) .
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: aisha » 29 kwie 2006, 21:54

_maroko.nine.one pisze:Usuń poprzednie ;) .

ale nie wiem gdzie one sa zainstalowane :(
aisha
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 15
Rejestracja: 28 kwie 2006, 22:50

Postautor: _maroko.nine.one » 29 kwie 2006, 21:59

Nie musisz. Otwierasz panel sterowania->dodaj lub usuń programy i szukasz wszytkich aplikacji do sterowników(może być kilka programów tyczących się Twojej karty(przynajmniej ja tak mam w swoich sterach do ati)). Po tem restartujesz komputer i instalujesz tamte sterowniki. Tylko nie zdziw się po restarcie komputera, gdy jakość obrazu się pogorszy ;) .
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: aisha » 29 kwie 2006, 22:09

ups,czuje ze to dla mnie czarna magia...pogorszy sie znaczy bedzie z 16 kolorow? :o

a OpenMG limited patch i OpenMG Secure module to tez sterowniki? mam jeszcze NVIDIA drivers oprocz tego oczywiscie
aisha
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 15
Rejestracja: 28 kwie 2006, 22:50

Postautor: aisha » 29 kwie 2006, 22:36

lol,resetnelam kompa tylko nic nie robilam i gra chodzi dobrze na tych nowych sterach :D Tylko czasem cos sie muli ,ale sie nie wiesza tak jak wczesniej :lol:

tylko ze stare stery chyba zostaly jeszcze bo nie odinstalowywalam starych :roll: czy tak moze zostac czy konieczne jest odinstalowanie starych bo beda problemy? :roll:
aisha
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 15
Rejestracja: 28 kwie 2006, 22:50

Postautor: _maroko.nine.one » 29 kwie 2006, 22:58

Problemy mogą być, ale nie koniecznie. Jak coś się będzie źle działo z obrazem, to postaraj się odinstalować stare stery, zrestartować komputer i zainstalować ponownie nowe.

Co do tego pogorszenia obrazu, to nie 16 kolorów. Będzie więcej. Tyle ile tuż po zainstalowaniu windowsa, zanim zostaną zainstalowane sterowniki. Problemy mogą być gdy właśnie tak kombinujesz, że zainstalowanych jest kilka tych samych sterowników (wtedy moze dojść do tych 16 kolorów, ostatnio tak miałem).
Mów mi maroko, nie Maroko.

25 osób na mojej liście zablokowanych na gg. Chcesz być następny? Pisz do mnie jakieś głupoty.

"Abyśmy nigdy nie zapukali do Twych drzwi" - SPAT
Awatar użytkownika
_maroko.nine.one
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 1553
Rejestracja: 04 wrz 2004, 20:38
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 5

Postautor: Parkour » 29 kwie 2006, 22:58

nie , lepiej już nic nie ruszaj :)
marcin5555512@wp.pl
skiner pl mod
Awatar użytkownika
Parkour
Starszy aspirant
Starszy aspirant
 
Posty: 970
Rejestracja: 23 kwie 2006, 17:14
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 5

Postautor: aisha » 29 kwie 2006, 23:59

dzieki :D :) jak narazie dziala ok :)
aisha
Sekcyjny
Sekcyjny
 
Posty: 15
Rejestracja: 28 kwie 2006, 22:50

Poprzednia

Wróć do Emergency 3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości