Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
O grze - Feuerwehr Simulator 2011
Wydawca: astragon Software
Język: niemiecki

W tej grze wcielamy się w postać strażaka pracującego na fikcyjnym lotnisku w Niemczech. Rozpoczynając grę musimy przejść Szkolenie, gdzie mamy do dyspozycji pojazd typu SLOp. Dowódca jednostki nas najpierw oprowadzi po remizie, a następnie zabierze na dość długi jak na samouczka kurs po lotnisku. Ma to na celu zapoznanie się z lotniskiem. Gdy już to zrobimy zaczniemy służbę w LSP ( Lotniskowej służbie pożarnej). Pierwsze wezwania jakie otrzymamy nie będą duże (mamy do dyspozycji tylko gaśnice) a są to:
- pożar śmietnika,
- pożar kola w samolocie,
- pożar koła od skrzydła terminalu
To na tyle jeśli chodzi o obowiązki na pierwszym etapie naszej kariery. Po otrzymaniu odpowiedniej liczby punktów dostajemy awans i przechodzimy na pojazd typu GBA. Pełniąc służbę na tym wozie mamy do czynienia z większymi pożarami takimi jak:
- pożar silnika
- pożar drzewa
- pożar większego kontenera na śmieci,
- schładzanie za pomocą tepestu (wentylatora) kół które się przegrzały zaraz po wylądowaniu samolotu,
- pożar śmigłowcowa.
Na GBA mamy do dyspozycji linie gaśnicze, Wentylator(tępest),Gaśnice. Oczywiście musimy pamiętać o tankowaniu wody po pożarze żeby mieć czym gasić następny czy tankowaniu benzyny, aby mieć jak dojechać do następnej akcji. Jak poprzednio po uzyskaniu kolejnej ilości punktów dostajemy awans i możemy się przesiąść na PANTHER'a gdzie czekają nas nowe sytuacje takie jak:
- rozbicie się samolotu pasażerskiego,
- awaryjne lądowanie bez podwozia,
- pożar drzewa,
- pożar samolotu,
- pożar przewodu doprowadzającego paliwo z cysterny do samolotu,
- pożar silników
- i inne.
Tak jak w przypadku GBA musimy pamiętać o tankowaniu wody jak i paliwa. W PANTHER'rze mamy do dyspozycji dość mocna i silną armatkę wodną, która pozwoli nam na szybkie działanie natomiast nie mamy ani gaśnicy ani Lini gaśniczych wiec musimy sobie poradzić za pomocą jednego z 3 działek wodno-pianowych. To na tyle jeśli chodzi o rozgrywkę.
Teraz przejdziemy do ogólnego opisu gry. Na jednostce jest około 12 wozów bojowych łącznie z karetką i pojazdem lekarza. My mamy do dyspozycji tylko SLOp'a GBA i PANTHER'a. Gra ma w sobie parę bugów takich jak przechodzenie przez ściany, fizyka jazdy... no tu jest bardzo dużo do życzenia, tak samo jak i o fizyce chodzenia nie wspominając o przenikaniu przez wozy strażackie. Jak na symulator to w sumie nie jest źle, aż tak ale mogło by być o dużo lepiej, no trudno. Cena jak na symulator jest wygórowana i to o dużo.
Ogólnie gra ma u mnie 5,5 pkt na 10 możliwych.
Ogólnie gra u mnie ma 4/10 PKT.

Autor opisu: Robert18gol

Wymagania sprzetowe:
- Pentium 4 2.8 GHz
- 2 GB RAM
- karta grafiki 256MB (GeForce 7800GT lub lepsza)
- 1 GB HDD
- Windows XP/Vista/7

Okładka gry Feuerwehr Simulator 2010