Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Recenzje - Emergency 2
Zamieszczę tu rezenzje, informacje z prasy itp. Większość informacji tutaj zostało pobranych z http://emergency2.topware.pl.


CD ACTION nr 7/2003
ELD
[...] polecam tę grę każdemu fanowi SIM-ów, bo naprawdę panowie z TopWare wykonali kawał świetnej roboty. [...] jest to gra nie za skomplikowana, o sporej grywalności. Warto czasem oderwać się od mordowania, wyrzynania i dla odmiany uratować kilka istnień ludzkich.
Ocena 7/10

Komputer Świat GRY nr 7/2003
GRY cieszą się, że ukazała się druga część tej oryginalnej i lubianej strategii. (...) ratowanie ludzi sprawia dużą przyjemność, a wykonanie każdej misji przynosi wiele radości.

CLICK! nr 7/2003
Plusy gry: oryginalny temat, ciekawe misje. Całkiem niezłe przerywniki filmowe
Gra zasysa w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Ocena: 4+/6

PANORAMA GIER
[...] gra z pewnością jest czymś oryginalnym. Pomysł zastosowany w "Emergency" i "Emergency 2" nie został jeszcze wykorzystany w żadnej innej grze, co nie zdarza się za często. Ba! Pomysł naprawdę ciekawy! [...]

Świat Gier Komputerowych nr 6/03
Plusy gry:
- rozbudowane scenariusze
- spory park pojazdów

GAME OVER
[...] polecam tą grę nie tylko fanom pierwszej części, ale także i tym, którzy chcą kilka wieczorów poświęcić nie tylko na relaks w najlepszym wydaniu, ale także mogą poćwiczyć swoje szare komórki. TopWare jak zwykle się spisał, oferując nam bardzo dobrą grę w przystępnej cenie.
Ocena: 9/10

Midgard
Marcin "Jedik" Terelak
[...] Emergency 2 jest grą niezwykle grywalną, a jednocześnie pozbawioną dużej dozy nic nie wartego komercjalizmu. Gra ta jest już prawdziwie dopieszczoną i profesjonalną (na ile to tylko możliwe) symulacją działań jednostek ratowniczych. [...].


http://www.gry-online.pl/s020.asp?ID=1284 <- bardzo dobra recenzja.