Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
O grze - Polizei
Data wydania: 30 czerwiec 2011
Wydawca: Rondomedia
Język: niemiecki
Cena: 25,50EUR w Amazon.de

Na początek odpalając ową grę nie spodziewałem się tego co zobaczyłem i usłyszałem. Na początek Intro zrobione tak samo jak przerywniki do... Emergency 4... lekkie zdziwko przeszło, dobra czekam aż załaduje się mapa... i tu kolejne zdziwienie. Dźwięk wykonanej interwencji tak jak w... Emergency 4, dobra lecimy dalej patrolując miasto napotkałem budynki z? otóż to, z Emergency 4. Kolejne moje zdziwienie, dobra po krótkim rozmyślaniu skojarzyłem jeszcze jedno, ludzie mają ruchy i skiny jak w? taaak nów zgadliście jak w Emergency 4. Dość tych skojarzeń i porównań, czas na konkrety.
Otóż jeśli chodzi o grę to jest ona całkiem sympatyczna jak na symulator owszem do fizyki jazdy można się przyczepić i w ogolę do fizyki, ale da się przyzwyczaić. Jeśli chodzi o rozgrywkę to rozpoczynamy ją jako zwykli mundurowi na jednym z parkingów jakie znajdują się w grze. Patrolować miasto można na dwa sposoby, pieszo lub radiowozem . Ja oczywiście wybrałem tą drugą opcje.
Wyruszamy... po kilku zakrętach dostrzegam zaparkowany na chodniku pojazd sprawdzamy go w PDA, a następnie wzywamy holownik. Barwo 50 punktów mamy jedziemy dalej w trasę. Dostajemy wezwanie o wypadku. Jedziemy na miejsce, co mi się podoba - jak się jedzie alarmowo pojazdy zjeżdżają na bok super :) Okej, docieramy na miejsce. Naszym zadaniem jest sprawdzić w PDA poszkodowanych jak i pojazdy. Czasami dojeżdżając na miejsce wypadku możemy mieć taką sytuacje ze kierujący/kierująca pojazdem po porostu ucieka z miejsca wypadku i musimy podejrzanych gonić przez całe miasto. Jeśli chodzi o wypadki są to różne np. potrącenie pieszego , dzwon , kanapka , czołowe itp itd. Po zakończeniu wypadku mamy kolejne 500 punktów. Jedziemy dalej i dostajemy wezwanie, żeby zrobić nalot na klub nocny. Otwieramy drzwi, wchodzimy i każdą osobę w klubie musimy sprawdzić w PDA. Na szczęście dużo ich tam nie ma, bo chyba 6 - interwencja wykonana. Następnie patrolujemy dalej miasto. Nataczamy się na faceta nielegalnie sprzedającego papierosy, albo gościa, który rozwiesza plakaty nawiązujące do powstania... rewolucji lub po prostu kogoś kto sobie popija piwko w miejscu publicznym. Oczywiście sprawdzamy ich w PDA następnie w kajdanki i tak o to mamy 50 punktów więcej.

Jeśli chodzi o inne wezwania, które dostajemy od przełożonego to miedzy innymi:
- chuligani, którzy zastraszają przechodniów kijem bejsbolowym lub po prostu manifestują,
- napad na bank/sklep, wtedy zgrywamy heroicznego bohatera, bo na wsparcie nie ma co liczyć, zabrakło radiowozów
- drobniejsze wykroczenia jak kradzież torebki czy walizki lub po prostu do bójki miedzy dwoma pijakami.

Po zrobieniu większości zadań i gdy czas dobiegnie końca służby na drugi dzień zaczynamy służbę jako kryminalni - szybki awans. Szkoda, że w życiu tak nie ma. Znów zaczynamy nudzący patrol po mieście... to tyle.
Ogólnie gra u mnie ma 4/10 PKT.

Autor opisu: Robert18gol
Okładka gry Polizei