Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Misja 18 - Pożar na koncercie!

Potrzebny sprzęt:
- 1 wóz z autopompą i 4 strażakami
- 3 armatki wodne
- 1 wóz techniczny z 2 strażakami
- 3 szpitale, lącznie 1 lekarz i 3 sanitariuszy

Plener:
Interesująca nasz część mapy, a zarazem obszar naszego działania to poczynając od dwóch ciężarówek, spoglądając w dól mały las, scena, obszar z rannymi (plac).

Opis działania:
Wóz z autopompą wysyłamy pomiedzy dwie czarne ciężarówki nad sceną, które bardzo szybko wybuchają. Nasze działania oczywiście skupiają sie na tym, aby do wybuchu nie doszło. Do wozu z autopomopą dostawiamy jedną armatke. Pozostałe dwie armatki ustawiamy po lewej i prawej stronie sceny, mniej wiecej w tym wąskim przejsciu pomiedzy lasem i lasem. Nie gasimy jeszcze sceny, tylko nie dopuszczamy, aby pożar lasu się rozprzestrzeniał. Wóz techniczny wysyłamy przed scene, jednym stażakiem bierzemy nożyce i wchodzimy na scene. Drugim bierzemy materac i ratujemy człowieka wiszącego na bilboardzie po lewej stronie sceny. Jeśli chodzi o medyków, praktycznie ograniczamy się do biegania lekarzem, i badania leżących rannych. Tylko przy bramie są ciężej ranni, którym trzeba poświecić trochę więcej czasu.

Uwagi dodatkowe:
Oczywiście wszystkie czynności wykonujemy jak najmożliwiej jednocześnie. Jednak priorytetem jest rozstawianie straży, aby otoczyć ogień i nie pozwolić wybuchnąć ciężarówkom.

Uzyskane: 100% + medal
Czas misji: 10 minut


Solucje napisał: Sulfur
 


Ocena solucji:
Rate (Ocena: 2.95 - Głosów: 82)