Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Poradnik tworzenia misji
Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z poradnikiem autorstwa Shlizer, w którym opisuje podstawy tworzenia misji do Emergency 4. Poradnik aktualnie składa się z czterech części opisujących pliki i foldery modów, pliki XML oraz początki zabawy z edytorem. Mamy nadzieję, że poradnik się Wam przyda i choć trochę przybliży Wam etapy tworzenia własnych misji. Poradnik możecie znaleźć pod TYM adresem. Być może niebawem pojawią się kolejne części poradnika.

Dodano: 01.11.2009 / Radek_1 Skomentuj (0)

Los Angeles Mod 1.9
Właśnie pojawiła się najnowsza odsłona Los Angeles Modu tworzonego przez Hoppaha oznaczona jako 1.9. Dodany został nowy instalator, który automatycznie wykryje Waszą wersję gry i zainstaluje moda w odpowiednim miejscu. Pojawiła się również nowa mapa, nowe pojazdy oraz nowe komendy. Mod można pobrać stąd. Życzymy miłych chwil spędzonych razem z tym modem.

Dodano: 25.09.2009 / Zari Skomentuj (26)

Kolekcja wozów strażackich!
Gratka dla osób zafascynowanych strażą pożarną! Już od dziś możecie kupować drugi numer dwutygodnika wydawnictwa Amer. W każdym numerze znajdziecie nowy model pojazdu strażackiego. W drugim numerze "Kolekcji wozów strażackich" znajdziecie model "Dion Bouton" oraz "Iveco AF Combi". Gazeta zawiera takie informacje jak relacje z gaszenia słynnych pożarów i innych akcji straży pożarnej z całego świata, prezentacje nowoczesnego sprzętu pożarniczego i jego zastosowania. Modele straży będą przedstawiały zarówno stare jak i nowe pojazdy straży. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydawnictwa. Przy zamówieniu prenumeraty prezent - 10 pojazdów policji.

Informacja od SD55

Dodano: 09.09.2009 / Radek_1 Skomentuj (8)

PL Mod v1.0 - prace wciąż trwają ...
Wbrew chodzącym pogłoskom PL Mod Team nadal istnieje i pracuje nad stworzeniem modyfikacji do Emergency 4. Prace są już w zaawansowanym stadium, więc z całą pewnością możemy powiedzieć, że pierwsza odsłona moda w nowej, aczkolwiek okrojonej wersji ujrzy światło dzienne już niebawem. Mod w wersji 1.0 wyjdzie jak już wspomniałem w nieco okrojonym składzie, ponieważ jesteśmy w trakcie prac nad wieloma usprawnieniami, które mimo że zostały zaprezentowane na forum, będą pojawiały się wraz z kolejnymi wersjami ...

Dodano: 13.08.2009 / Morpheus Skomentuj (114)

Mod Wars - recenzje modów nadchodzą.
Emergency4, mimo swojej już odległej premiery ma się dobrze. Obeznanym w temacie nie muszę chyba mówić, dlaczego tak się dzieje. Tym, co mają dopiero zamiar próbować sił w tej grze trzeba jednak powiedzieć, w czym tkwi ów cud.:-)
Mod. To słowo na stałe wpisało się w realia tej produkcji ze stajni Sixteen Tons od momentu wprowadzenia Edytora w trzeciej odsłonie gry. Mod, czyli realna możliwość stworzenia "własnej gry" na jej silniku graficznym. Mod można traktować jako dodatek do gry. Jest on tym dla gry, czym tuzin buteleczek many i zdrowia, a więc może przedłużyć życie podstawowej wersji gry na bardzo długo. Oczywiście zrobienie własnego moda wymaga bardzo wiele pracy i wiedzy, ale po jej ukończeniu cieszy on ludzkie oko. Na początek można zacząć od zmiany tekstur na domyślnych pojazdach i osobach, by z czasem zacząć modyfikować całą mapę i dodawać potrzebne skrypty. Skrypty są w zasadzie główną przeszkodą, która wiele osób niesłusznie odstrasza od próby stworzenia czegoś nawet małego na własną rękę. Nie mniej jednak wielu się to udaje w większym lub mniejszym powodzeniem, dlatego uznałem, że warto ich prace przedstawić szerszemu gronu graczy w formie recenzji. Tak, dobrze czytacie. Będziemy pierwszą stroną o Emergency z recenzjami modów. Pokażemy zarówno dobre, jak i złe strony każdej domowej produkcji. Niektóre z nich są powszechnie znane, inne z kolei znalezione zupełnie przypadkiem mogą przykuć do monitora na długie godziny.
Niedługo pojawi się też system oceniania modów, a zaraz po nim pierwsza recenzja. Czy mod zdobędzie "ZŁOTY HYDRANT"? Przeczytacie już niebawem!

Zapraszamy do śledzenia naszych recenzji.


Dodano: 29.06.2009 / Skomentuj (3)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39